Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Про навчання в університеті Туреччини за програмою мобільності Еразмус + ділиться враженнями магістрантка ОПП "Середня освіта (Мова і література (англійська))" Бабаскіна Ірина

 

Сьогодні Ondokuz Mayis University налічує близько 58000 студентів (з яких 3422 – зі 104 країн світу)! 

Багато студентів у цьому університеті здобувають знання за програмою ERASMUS+. До кожного з них прикріплено відповідальну людину з команди Еразмус, яка допомагає з перших кроків перебування у місті та університеті. Для мене такою людиною у Самсуні став Яшар. Він допоміг мені дуже швидко та просто владнати усі формальності. Яшар - надзвичано цікава особистість, із широким світобаченням та неймовірними інтересами. Він поділяє інтернаціональні цінності, як і будь-хто з членів ErasmusInternationalNetwork. Тож, Erasmus+ вже став брендом, який показує приналежність до спільноти людей з особливим способом мислення та манерою поведінки і спілкування. 

Не можу повірити, що лише тиждень тому ми зустрічали Еліф, студентку з Туреччини, у нашому рідному Глухівському національному педагогічному університеті ім. Олександра Довженка. Вона вивчає історію, особливо зацікавлена періодом Отаманської Імперії. Спілкування з людьми різних спеціальностей - це міжперсональна освіта. Таким чином, ми отримуємо знання не лише від професіоналів високого рівня, а й від інших студентів.

У Туреччині я познайомилася зі студентами з Азербайджану, Туркменістану, Казахстану, Тунісу, Росії, Польщі та Албанії. Це природнє занурення у полікультурне розмаїття всього світу. Я дуже рада бути студенткою ГНПУ ім. Олександра Довженка, який є частиною глобального студентського руху!

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru