Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

У лютому – квітні 2020 року викладачі кафедри української мови, літератури та методики навчання Т. І. Дятленко, О. М. Корчова, Д. А. Марєєв, Н. В. Троша у складі групи з 50 освітян, викладачів та адміністративних працівників закладів вищої освіти України (8 осіб з ГНПУ ім. О. Довженка) проходили стажування за програмою «Академічна доброчесніть: виклики сучасності» на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW (м. Варшава) у партнерстві з компанією Plagiat.pl, метою якого є ознайомлення з європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризації академічної доброчесності, а також підвищення кваліфікації та поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною й Польщею.

Програма стажування включала навчання, самостійну роботу в рамках теми стажування та участь у робочій програмі у Варшаві.

Програма стажування, яка була цікавою, насиченою і пізнавальною, забезпечила підвищення рівня знань із теми «Академічна доброчесність» та набуття ключових і професійних компетентностей учасниками заходу. Дякуємо організаторам за якісну підготовку, оперативність, толерантність, виваженість, доброзичливість. Незважаючи на умови карантину, ними була організована насичена й продуктивна робота.

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru