18 жовтня 2018 року викладачі факультету філології та історії Цінько Світлана Василівна і факультету природничої і фізико-математичної освіти Мегем Леся Миколаївна провели профорієнтаційну роботу в місті Кролевці Сумської області та селі Дубовичі Кролевецького району.

Профорієнтаційні бесіди було проведено в ЗНЗ № 1, № 2, № 3, № 5, № 6 (Андріївка) міста Кролевця та ЗНЗ села Дубовичі. Учні виявили інтерес до спеціальностей, пропонованих названими вище факультетами, жваво цікавились умовами вступу та перевагами навчання в університеті.

Живим прикладом якості освітніх послуг нашого університету є його випускники – нині вчителі означених шкіл – Грачова Ганна (ЗНЗ № 2, учитель української мови і літератури), Касьяненко Інна Володимирівна (ЗНЗ № 1, учитель української мови і літератури, заступник директора з виховної роботи), Медвідь (Оникієнко) Ольга Юріївна (ЗНЗ № 5, заслужений учитель України, учитель трудового навчання), Демченко (Зуй) Світлана Іванівна, ЗНЗ № 5, учитель образотворчого мистецтва).

32 випускники зазначених закладів освіти виявили бажання одержувати інформацію про вступну кампанію в університеті з перспективою подальшого вступу.