Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

shev2018

З 12 по 16 березня 2018 року на факультеті філології та історії було проведено тиждень кафедри української мови, літератури та методики навчання.

Велику зацікавленість викликав конкурс художнього читання, присвячений пам’яті Тараса Шевченка, який було проведено 12 березня під керівництвом Цінько С. В. Участь у ньому взяло 15 студентів із різних факультетів. Журі було важко визначати кращих, адже усі виступи відзначалися креативністю і неординарністю. Переможцями конкурсу визнано Кабанову Діану (42-А гр.), Мойсеєнко Анастасію (11-У гр.) і Ткаченка Вадима (15-А гр.).

13 березня студентами 11-У, 15-А, 43-У груп під керівництвом Троші Н.В. було проведено літературно-музичну композицію «Жінки у житті і творчості Т. Шевченка». Оскільки кожного року на початку березня традиційно відзначаються два величних свята – Міжнародний день жінок та Шевченківські дні, під час заходу було зроблено спробу поєднати їх: говорили про жінок у долі й творчості Кобзаря, ознайомилися з інтимною лірикою митця, дізналися багато цікавого про його особисте життя.

14 березня на факультеті було проведено поетичний вечір-перформанс в арт-кафе «За чашкою чаю». Невимушена атмосфера заходу сприяла вільному спілкуванню учасників і гостей, а безпосередність і комунікабельність ведучої Кабанової Діани додала йому особливого шарму. Організатори заходу – Гончарова Юлія, Радченко Тетяна, Савченко Дмитро – виявили не лише творчий підхід до справи, а й нестандарність у реалізації проекту. Ініціювала проведення заходу Цінько С.В.

На цьому ж тижні відбувся захист навчально-залікової педагогічної практики студентів 43-У та 21-У груп. Цікавий і неординарний підхід до організації заходу сприяв вільному обміну думками щодо набутих на практиці умінь, та недоліків, які траплялися у підготовці конспектів і проведенні уроків української мови, української літератури, зарубіжної літератури та предметних виховних заходів.

Окрему подяку за активну участь у проведенні тижня кафедри та проявлену ініціативу висловлюємо членам студентського самоврядування та студентам 11-У, 15-А, 43-У груп.

Троша Н.В., Цінько С.В.

 

 

 

 

 

 

 

0
0
0
s2sdefault
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru