Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

yacik2017

9 листопада урочисті заходи з нагоди Дня української писемності та мови об’єднали викладачів і студентів не лише факультету філології та історії, а й педагогіки та психології, природничого та фізико-математичного.

Усі долучилися до написання всеукраїнського диктанту з метою національного єднання, вшанування рідної мови, перевірки власної грамотності.

Окрасою свята стала концертна програма, підготовлена студентами 23-У, 33-У, 43-У груп під керівництвом кандидата філологічних наук, старшого викладача Кабиш Марини Юріївни.

Із вітальним словом до присутніх звернулися декан факультету філології та історії кандидат педагогічних наук, доцент Лучкіна Любов Василівна та кандидат педагогічних наук, доцент Каліш Валентина Антонівна.

Принагідно було відзначено почесними грамотами переможців І етапу XVIIIМіжнародного конкурсу з української мови та літератури імені Т. Г. Шевченка.

В урочистій залі протягом усього заходу лунали авторські поезії, запальні пісні про мову, слово у виконанні студентів-філологів. Присутні дізналися цікаві факти про українську мову, її особливості, походження, унікальність і самобутність; пригадали життєпис Петра Яцика – засновника Міжнародного мовного конкурсу.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru