Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

 

RKjwoi69ivE.jpgD7ZxKWDaht0.jpg

ПРОЕКТИ СТАРТУВАЛИ!

 

6 квітня в стінах Глухівського державного історико-культурного заповідника «Глухів» відбулася прес-конференція «Грантова робота – розвиток молодіжного руху в місті Глухові».

У рамках заходу студенти ГНПУ ім. О.Довженка презентували проекти, спрямовані на розвиток молодих талантів, створення умов для реалізації творчих ініціатив студентства, а також популяризації української мови та поетичного слова. Із  6 презентованих  робіт три отримали фінансову підтримку від Сумської ОДА і вже починають втілюватись у життя. Серед них: «Слово – знаряддя добра, гуманності й єднання», авторами якого є магістранти факультету філології та історії Рак Я і Жаровська А. під керівництвом кандидата пед. наук, доц. Цінько С. В.; «Школа студентських ініціатив» студентки дошфаку       Шаповал Ю., «Кіно-тренінг» Панкова П. –  факультет ТПО.

 

Проте проекти, які не отримали фінансової підтримки, а саме: «Глухів 24/7» Сєрого А., факультет початкової освіти, «Громада без конфліктів», керівник – практичний психолог Рябко Ю.В., «Єдина і активна Україна» Демченко А., студентки факультету фізико-математичної освіти, не збираються «пасти задніх», а рішуче налаштовані до втілення творчих задумів.  З цією метою неодноразово звучали заклики до залучення всіх небайдужих і творчих особистостей для плідної співпраці та допомоги у реалізації поставлених цілей.

 

Приємно відзначити, що серед присутніх основна маса – студентський контингент не лише ГНПУ ім. О. Довженка, але й представники ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» та медичного училища. Завітав на захід креативної молоді також помічник з виховної роботи ректора ГНПУ   ім. О. Довженка Любивий Володимир Анатолійович, який висловив подяку керівникам проектів та усім, хто докладає зусилля для їх реалізації й наголосив на всій складності та відповідальності за таку роботу.  

 

Сподіваємось, що після сьогоднішнього заходу багато прихованих талантів та творчих особистостей наважаться заявити про себе і долучаться до активного молодіжного руху Глухівщини.

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru