Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

8_KKZQe2Vvvqo.jpg…Українське слово.

Ти частка тих, що вже давно померли, 

їх кров живуща, їх жага нетлінна,

безсмертне і величне, як Говерла,

багате і дзвінке, як Україна.

Д. Луценко

ВІДЧУЙ КРАСУ І СИЛУ СЛОВА…

(літературний вечір поезії)

Приємно відзначити, що 14 квітня 2016 року на базі 7 корпусу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка під керівництвом  кандидата педагогічних наук, доцента Світлани Василівни Цінько було організовано та проведено на найвищому рівні перший літературний вечір поезії у рамках реалізації проекту «Слово – знаряддя добра, гуманності й єднання» (за сприяння Сумської ОДА), що спрямований на підтримку творчого студентства регіону та популяризацію української мови серед молоді.

XcZvcGW51z0k.jpg

Учасників вечора привітно вітали стіни такої знайомої та рідної фольк-світлиці. Позитивним моментом також є те, що творчі студенти отримали змогу поспілкуватися зі своїми однодумцями, колегами по перу у дуже теплому та досить тісному колі.

Хотілося б сказати, що пануюча атмосфера була неймовірно хвилюючою та захопливою. Кожен із учасників заходу виклався на повну, презентуючи здобутки власної творчості, даючи відповіді на цікаві та влучні запитання ведучого – Віталія Прожоги (магістранта 61-У групи).

2M90SKboLOfE.jpgТакі студенти, як Аліна Жаровська, Олег Пластун, Марія Загарія, Максим Мілько та Мар’ян Пасічник  із великим ентузіазмом підійшли до виконання свого завдання – змогли доторкнутися словом до душі кожного слухача. Між рядків чудових поезій кожен із них шукав схожі моменти з власного життя, міг поностальгувати, щиро посміятися тощо. Також у поезіях звучали теми про рідну мову, Батьківщину, і , звісно ж, про кохання.

Студент Володимир Петрусенко грою на гітарі та піснею заповнив музичну паузу.

Щоб учасники вечора мали змогу згадати про ці приємні моменти, було запрошено Анну Кравчук у якості фотографа.

За короткий час молодь дуже легко знайшла спільну мову, змогла обмінятися думками, ідеями та враженнями від почутого. Кожен із учасників хотів ще і ще слухати та зачитувати поезії, тому що всі вони по-справжньому закохані у слово, адже саме воно – знаряддя добра, гуманності й єднання.

Тож дякуємо організаторам та учасникам за приємні моменти, х5y2Twy_XxnNI.jpgороші слова, приплив енергії та заряд позитивом. Бажаємо всім віри у себе та у ближнього, творчої наснаги та подальшого процвітання їхній творчості.

Мар’ян Пасічник, студент 15-А групи,

член студентської літературної спілки «Слово»

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru