Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.
Надання можливості громадянам аналізувати та розуміти, як працюють ЗМІ та який вплив мають на громадську думку сучасному суспільстві, є важливим для здорового демократичного суспільства.
З метою популяризації медіаграмотності та дисемінації отриманих знань в 2019 Sumy Media Literacy Institute з 02.02.2020 по 11.02.2020 р. на факультеті філології та історії проведено серію тренінгів 2020 Hlukhiv Foreign Language Workshop «Innovative Aspects of the English Language Teaching in Ukraine and Abroad».
На тренінги завітали вчителі англійської мови шкіл м. Глухова, викладачі професійно-педагогічного коледжу Глухівського НПУ ім. О. Довженка, викладачі іноземних мов Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А. Ковпака Сумського НАУ, студенти ФФІ.
Спікерами заходу вступили викладачі кафедри іноземних мов та методики викладання Андріїшина К.І., Бутова В.О., Мілютіна О.К.
Учасники семінару жваво обговорювали значення медіаграмотності для вчителя англійської мови у сучасному освітньому середовищі, різних технік маркетингу, впливу медіа-засобів на формування свідомості громадян, практично закріплювали отримані знання під час створення власних макетів реклами, виступів проєктів.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru