31 травня 2021 року студенти та викладачі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка провели цікаву та корисну он-лайн зустріч із гостем з Туреччини Рамазаном Еролом (Ramazan Erol).

Він є викладачем математики на кафедрі математичної освіти Університету Афьон Коджатепе та займається дослідженнями теорії навчальних програм, математичної освіти та оцінювання в освіті. Молодий учений представив детальний опис наукових методів, що застосовуються в освітніх дослідженнях в Туреччині. Учасники зустрічі активно порівнювали академічну діяльність у Туреччині та Україні. Вони дійшли висновку, що для написання наукових праць студентам слід інтенсивніше використовувати кейс-дослідження та метааналіз. Атмосфера зустрічі була плідною і доброзичливою. Студенти вдячні турецькому гостю за те, що він поділився з ними своїм науковим досвідом.