Викладачі та здобувачі вищої освіти кафедри історії, правознавства та методики навчання стали активним учасниками Всеукраїнської онлайн конференції «Нові підходи до навчання суспільних дисциплін в середніх загальноосвітніх закладах: перспективи та виклики», проведеної фахівцями історико-філософського факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Така доволі актуальна наразі тема зібрала велику кількість учасників та співорганізаторів. Крім кафедри історії, правознавства та методики навчання співорганізаторами заходу також стали кафедра політології, права та філософії Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя; кафедра всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка; кафедра всесвітньої історії та релігієзнавства Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка; Всеукраїнська спілка викладачів суспільних дисциплін та громадянської освіти.

Модераторами конференції виступили заступниця декана історико-філософського факультету Тетяна Мелещенко та завідувачка кафедри методики навчання суспільних дисциплін і ґендерної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова Тетяна Ладиченко.

Тези до конференції подали всі викладачі кафедри та майже 20 здобувачів вищої освіти. У ході пленарної частини з темою «Можливості вільної енциклопедії Вікіпедії у процесі викладання предметів громадянської та історичної освітньої галузі НУШ» виступив завідувач кафедри доктор педагогічних наук Андрій Гриценко.