25 листопада на кафедрі історії, правознавства та методики навчання відбулася підсумкова конференція за результатами педагогічної практики у закладі вищої освіти студентів 2-го курсу магістратури спеціальності 014 «Середня освіта (Історія)».

Педагогічна практика, яка тривала протягом шести тижнів у жовтні-листопаді 2021 року, була спрямована на формування у студентів професійних компетентностей, реалізацію можливостей практичного застосування набутих знань щодо закономірностей розвитку вищої освіти, становлення системи ціннісних уявлень професіонала, удосконалення професійних умінь і навичок, які відповідають освітньому рівню «магістр», виховання потреби у самовдосконаленні.

Відеоконференцію було проведено в онлайн-режимі засобами сервісу GoogleMeet, завдяки чому здобувачі вищої освіти змогли виступити та продемонструвати презентації розроблених лекційних та практичних занять з дисциплін фахового спрямування.

Аналіз діяльності магістрантів під час педагогічної практиканти здійснили методисти (викладачі кафедри), груповий керівник та психолог-консультант, а також завідувач відділу практик.