Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

        

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в північних областях Вікторія Пєхова взяла участь у роботі круглого столу «Права людини в Україні: сучасний стан та механізми реалізації», організованого спільно з кафедрою історії, правознавства та методики навчання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Сумським ДПУ ім. А.С. Макаренка, ВСП «Путивльський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету», Комунальним закладом Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою, для викладачів закладів освіти, освітян, здобувачів освіти та молодих науковців.

Під час засідання представник Уповноваженого проінформувала учасників заходу про діяльність Інституції Уповноваженого в Україні, організаційно-правові засади його діяльності, наголосила на незалежності Інституції, та основні тенденції реалізації прав і свобод людини і громадянина у 2021 році.

Зазначила, що протягом 11 місяців 2021 до Уповноваженого звернулося 61 тисяча громадян про порушення їхніх конституційних прав і свобод, що на 38 % більше, ніж за аналогічний період минулого року (44 031). У своїх повідомленнях громадяни переважно скаржаться на порушення права

         на звернення до органів влади та доступу до публічної інформації – 35%;

         порушення соціальних прав – 17,5 %;

         порушення процесуальних прав – 12,5 %;

         порушення права на повагу до гідності – 6,4 %.

Учасників заходу, модератором якого став викладач кафедри Ігор Федоров, цікавили питання, пов’язані з дотриманням прав людини у зв’язку з вакцинацією та карантинними обмеженнями, захистом персональних даних; права осіб з інвалідністю, внутрішньо-переміщених осіб, а також механізми, які застосовуються Уповноваженим, спрямовані на відновлення прав громадян у разі порушення.

Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини проінформувала про порядок звернення до Уповноваженого, формування стратегічних напрямів діяльності, щорічних та спеціальних доповідей Уповноваженого.

 

 

 

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru