Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.
 
 
23 грудня 2021 року на запрошення Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка була проведена гостьова лекція Михайла Васильовича Жука, кандидата філософських наук, доцента, доцента кафедри соціально-гуманітарної освіти КЗ Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на тему "Освіта 2022+: як збільшити потенціал фахової мобільності молодого вчителя". Організатор заходу – Олена Анатоліївна Чумаченко, кандидат історичних наук, директор  ННІ філології та історії. 
Лектор зазначив, що світовий розвиток входить в епоху 4 промислової революції, глобалізації 4.0, у центрі яких стоїть штучний інтелект; наголосив на прискорення пандемією Covid-19 розвитку цифрового суспільства, цифрової економіки, цифрової комунікації. Це у свою чергу, на думку Михайла  Васильовича та учасників заходу, спричиняє швидке зникнення традиційних, старіння наявних професій на ринку праці. Так, виникає попит на готовність людського капіталу до швидких суспільно-економічних з мін в поєднанні із темпами старіння знань та інформації. 
До жвавого обговорення підключилися стейкхолдери, науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)), 014 Середня освіта (Історія), 032 Історія та археологія. Учасники лекції визначили одним із важливих викликів розвитку у вимірі освіти 2022+ готовність до випереджальної освіти, у якій компетентнісний підхід доповнюється пріоритетами формування  “skills”. 
У контексті того як цифрові технології можна використовувати для вдосконалення, інновації освіти та  навчання, спікер продемонстрував науково-обгрунтовану основу DigCompEd. Михайло Васильович звернув увагу на досвід фахової мобільності молодих вчителів Українського культурно-освітнього центру в Осло. 

У загальному підсумку, ця зустріч дала можливість зрозуміти виклики розвитку людського капіталу у вимірі освіти 2022+ і сформувати 5 найкращих глобальних навичок, необхідні для фахової мобільності молодого вчителя.

 

 

 

 

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru