Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Початок навчального року позначився здійсненням заповітної мрії для багатьох студентів університету – вони мали змогу 6 вересня поспілкуватися з відомою сучасною письменницею Світланою Талан, твори якої перевищили 100 000-й наклад.

Зустріч було організовано доцентом кафедри української мови, літератури та методики навчання Цінько С. В. в читальній залі бібліотеки Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Окрім викладачів і студентів різних факультетів, на зустріч з улюбленою письменницею завітали вчителі й учні міських шкіл, місцеві письменники й просто шанувальники творчості видатної землячки.

Золота письменниця України, лауреатка літературного конкурсу «Коронація слова», членкиня Національної спілки письменників України, володарка численних нагород і відзнак – Світлана Талан – дуже щира, людяна, відкрита для спілкування. Її твори полонили серця багатьох читачів своєю глибиною, змістовністю, мовним оформленням, життєвістю.

Майже дві години промайнули як одна мить, настільки цікавою й захопливою була розповідь Світлани Талан про свій творчий шлях і особливості «народження» романів. Було і весело, і радісно, і сумно, адже кожен роман це чиясь реальна життєва історія. У цьому родзинка письменницімайже всі її романи написані на основі реальних подій. 

Незважаючи на щільний графік зустрічей письменниці, шанувальники ніяк не хотіли її відпускати: ставили запитання, ділились враженнями, брали автографи й робили світлини на згадку.

Нехай же творча муза Світлани Талан буде й надалі такою ж щедрою на нові романи, які дарують і радість, і надію, і віру в себе багатьом читачам!

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru