14 січня на кафедрі української мови, літератури та методики навчання відбувся захист курсових робіт студентами 21-У, 33-У, 43-У груп спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література). Захід було організовано за допомогою технологій дистанційного навчання.
Курсова робота – важливий етап підготовки майбутнього фахівця у  закладі вищої освіти. Науковий рівень цих навчальних завдань, грамотність викладення матеріалу, правильність оформлення, вміння студента в процесі захисту обґрунтувати і довести правомірність наведених у роботі тверджень покликані розкрити рівень сформованості загальних (ключових) та професійних компетенцій, набутих студентом у процесі опанування навчального матеріалу.
Процедура захисту передбачала стислий виклад головних проблем дослідження та шляхів і результатів їх вирішення, відповіді на запитання членів комісії. Усі здобувачі вищої освіти зазначених груп отримали позитивні оцінки за захист курсових робіт.