Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

26 вересня 2017 року викладачами кафедри іноземних мов та методики викладання спільно з випускницею факультету Моськіною Людмилою було організовано зустріч громадянина Сполучених Штатів Америки Еріка МакКарвера зі студентами факультету філології та історії, метою якої було мовне та культурне взаємозбагачення учасників. Спілкування дало можливість студентам-філологам та гостю долучитися до цінностей, традицій, у тому числі й освітніх, зрозуміти особливості світогляду українців та американців.

Обговорювалися також шляхи розв’язання проблем збереження і розвитку багатомовності, пошуку шляхів взаєморозуміння і взаємоповаги між народами, забезпечення рівного для всіх доступу до якісної освіти, яка є важливим елементом розвитку особистості й суспільного прогресу.

Було визначено позитивні сторони та недоліки існуючих на сьогодні систем освіти обох країн. Учасники зустрічі намагалися визначити аспекти їх модернізації з орієнтацією на задоволення базових освітніх потреб та усунення перешкод, що можуть виникати внаслідок расових, мовних, етнічних і політичних розбіжностей.

Неформальне спілкування також надало студентам неоціненний життєвий досвід, адже Ерік на власному прикладі показав, наскільки важливою є якісна освіта для подальшої самореалізації у житті.

Сподіваємось, що такі зустрічі стануть традиційними, адже вони, окрім усього, є чудовою мовною практикою для студентів факультету!

 

 

...
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru