Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

shevchenka2017

Відповідно до наказу ректора № 332 від 27.09.17 р. «Про проведення VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», 10 жовтня 2017 р. на факультеті філології та історії було проведено урочистості з нагоди відкриття Конкурсу, а 25 листопада – перший етап. Метою заходу є підняття престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

 

Членам оргкомітету розроблено програму Конкурсу, підготовлено завдання для кожної категорії учасників за віком і напрямком навчання (гуманітарного і негуманітарного), забезпечено конфіденційність завдань до моменту оприлюднення, забезпечено проведення Конкурсу.

Для розробки конкурсних завдань, критеріїв оцінки їх виконання, перевірки робіт учасників і визначення переможців було визначено склад журі першого етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

Новиков А.О. – д. філол. н., професор, завідувач кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського НПУ ім. О. Довженка, голова журі.

Гоголь Н.В. – к. пед. н., доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського НПУ ім. О. Довженка, заступник голови журі.

Троша Н.В. – к. філол. н., ст. викладач кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського НПУ ім. О. Довженка, секретар журі.

Члени журі:

Гриневич В. Й. – к. пед. н., доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського НПУ ім. О. Довженка;

Дятленко Т. І. – к. пед. н., доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського НПУ ім. О.Довженка;

Земка О. І. – к. пед. н., ст. викладач кафедри педагогіки і психології початкової освіти Глухівського НПУ ім. О. Довженка;

Клейменова Т. В. – к. філол. н., ст. викладач  кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського НПУ ім. О. Довженка;

Привалова С. П. – к. пед. н., доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського НПУ ім. О. Довженка;

Холявко І. В. – к. філол. н., доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського НПУ ім. О. Довженка;

Цінько С. В. – к. пед. н., доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського НПУ ім. О. Довженка.

Членами журі розроблено критерії оцінювання творчих робіт. Під час їх оцінювання враховувалося, що завдання можна виконувати українською мовою як державною, а також регіональними мовами або мовами національних меншин, представленими в Україні, відповідно до Закону України «Про засади державної мовної політики». Конкурсні творчі роботи передбачали теми, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, сприяли формуванню почуття патріотизму, оптимізму і віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.

Завдання були чіткими, доступними, відображали рівень засвоєння вивченого матеріалу з мовознавчих та літературознавчих курсів. Завдання для студентів гуманітарних спеціальностей були орієнтовані на виявлення творчих здібностей студентів: написати можливий виступ Тараса Шевченка з трибуни у Верховній Раді України на одну з тем: «Мовна політика», «Євроінтеграція України», «Збереження культурної спадщини» тощо; а також есе або твір-роздум «Україна без зла», навівши приклади з суспільно-політичного життя та вивчених творів Кобзаря.

Для студентів негуманітарних спеціальностей було запропоновано продовжити розвиток теми у формі публіцистичної статті в періодичне видання, узявши за початок роботи слова О. Гончара; написати твір-роздум на тему «Творчість Тараса Шевченка – це поезія бажання життя», висловивши власні міркування, навівши цитати з творів.

Кількість студентів, які брали участь у конкурсі – 38 осіб. Із них 35 студентів гуманітарних спеціальностей і 3 студенти негуманітарних спеціальностей.

Членами журі визначено переможців Конкурсу за результатами І етапу в кількості 30% від загальної кількості учасників відповідного етапу змагань.

Дані про переможців І етапу конкурсу серед студентів гуманітарних спеціальностей:

І місце (45,5 б.) – Валько Анастасія Сергіївна (факультет філології та історії, 42–А гр.);

І місце (43 б.) – Кулібова Ярослава Володимирівна (факультет філології та історії, 33–У гр.);

ІІ місце (40 б.) – Качур Наталія Михайлівна (факультет філології та історії, 33–У гр.);

ІІ місце (39 б.) – Мойсеєнко Анастасія Олександрівна (факультет філології та історії, 11–Угр.);

ІІ місце (38,5 б.) – Висоцка Лілія Анатоліївна (факультет філології та історії, 23–Угр.);

ІІІ місце (38 б.) – Лазоренко Оксана Олександрівна (факультет філології та історії, 43–У гр.);

ІІІ місце (38 б.) – Онучко Тетяна Олександрівна (факультет дошкільної освіти, 43–ДО гр.);

ІІІ місце (37,5 б.) – Ткаченко Ганна Андріївна (факультет дошкільної освіти, 32–ДО гр.).

Дані про переможців І етапу конкурсу серед студентів негуманітарних спеціальностей:

І місце (40 б.) – Онищенко Аліна Анатоліївна (факультет педагогіки і психології, 36–СР гр.);

ІІ місце (38 б.) – Кириченко Вікторія Сергіївна (факультет педагогіки і психології, 36–СР гр.);

ІІІ місце (37 б.) – Проскочило Юлія Миколаївна (факультет педагогіки і психології, 41–П гр.).

До участі у ІІ етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка рекомендовано таких студентів гуманітарних спеціальностей:

-  Валько Анастасія Сергіївна (факультет філології та історії, 42–А гр.);

-  Кулібова Ярослава Володимирівна (факультет філології та історії, 33–У гр.);

-  Качур Наталія Михайлівна (факультет філології та історії, 33–У гр.);

-  Висоцка Лілія Анатоліївна (факультет філології та історії, 23–У гр.);

-  Онучко Тетяна Олександрівна (факультет дошкільної освіти, 43–ДО гр.).

До участі у ІІ етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка рекомендовано таких студентів негуманітарних спеціальностей:

-  Онищенко Аліна Анатоліївна (факультет педагогіки і психології, 36–СР гр.);

-  Кириченко Вікторія Сергіївна (факультет педагогіки і психології, 36–СР гр.).

 

 

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru