Склад вченої ради факультету:

 

ПІП Посада, ступінь, вчене звання
Лучкіна Любов Василівна  Декан факультету, голова вченої ради факультету
Абакумова Вікторія Іванівна Завідувач кафедри історії, правознавства та методики навчання, член ради
Гоголь Наталія Валеріївна доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання, член ради.
Дятленко Тетяна Іванівна доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання, член ради.
Заремський Мечислав Йосипович доцент кафедри історії, правознавства та методики навчання, член ради.
Кабиш Марина Юріївна ст. викладач кафедри психології, член ради
Каліш Валентина Антонівна доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання, член ради.
Каравайченко Сергій студент 64-І групи , член ради
Клейменова Тетяна В᾽ячеславівна ст. викладач кафедри української мови, літератури та методики навчання,  ссекретар ради.
Крижанівський Віталій Михайлович ст. викладач кафедри історії, правознавства та методики навчання ,член ради
Кулібова Ярослава студентка 43-У групи, член ради
Кургаліна Анна студентка 62-А групи, член ради
Лавриченко Наталія Миколаївна Завідувач кафедри іноземних мов та методики викладання, член ради
Мілютіна Ольга Костянтинівна доцент кафедри іноземних мов та методики викладання, член ради.
Недобуга Анна студентка 32-А групи – член ради
Новиков Анатолій Олександрович Завідувач кафедри української мови, літератури та методики навчання, член ради
Привалова Світлана Павлівна доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання, член ради.
Скоробагата Оксана Миколаївна доцент  кафедри іноземних мов та методики викладання, член ради.
Слінченко Лариса Володимирівна доцент кафедри історії, правознавства та методики  навчання, член ради
Троша Наталія В’ячеславівна ст. викладач кафедри української мови, літератури та методики навчання, член ради.
Холявко Ірина Вікторівна доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання, член ради.
Цінько Світлана Василівна доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання, член ради.
Чумаченко Олена Анатоліївна доцент кафедри історії, правознавства та методики навчання, член ради
Клейменова Тетяна В’ячеславівна ст. викладач кафедри української мови, літератури та методики навчання, секретар ради.
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

п/п

Питання для розгляду Термін виконання Відповідальні
1 Профорієнтаційна робота: стан та перспективи. Формування та збереження контингенту Січень Голова профорієнтаційної ради факультету Троша Н.В.
2 Очікуваний штатний розпис факультету на 2019 – 2020 н.р. Декан Лучкіна Л.В.
3 Затвердження тематики магістерських робіт студентів 1 курсу ОС «Магістр» спеціальності 014 Середня освіта, предметних спеціальностей 014.01 Середня освіта (Українська мова і література), 014.02 Середня освіта (Мова і література (Англійська)), 014.03 Середня освіта (Історія).

Завідувачі кафедр

Абакумова В.І.;

Новиков А.О.;

Лавриченко Н.М.

4 Затвердження звіту про діяльність факультету в 2018 році Декан Лучкіна Л.В.
5 Затвердження плану роботи факультету філології та історії на 2019 рік

Декан

Лучкіна Л.В.

6 План позанавчальної роботи на факультеті на 2019 рік Троша Н.В.
1 Організаційна робота приймальної комісії у 2019 році Лютий Декан Лучкіна Л.В.
2. Затвердження програм вступних іспитів та матеріалів до них на 2019 рік.

Завідувачі кафедр

Абакумова В.І.;

Новиков А.О.;

Лавриченко Н.М.

3. Стан профорієнтаційної роботи у ЗВО I-II р.а. Голова профорієнтаційної ради факультету Троша Н.В.
4. Різне Декан Лучкіна Л.В.
1. Організація самостійної роботи студентів у березні 2019 року та контроль за її виконанням

Березень

Завідувачі кафедр

Абакумова В.І.;

Новиков А.О.;

Лавриченко Н.М.

2. Результати профорієнтаційної роботи колективу факультету у ЗВО III-IV р.а. Голова профорієнтаційної ради факультету Троша Н.В.
3. План акредитаційної діяльності факультету на 2019 рік

Декан

Лучкіна Л.В.;

Завідувачі кафедр

Абакумова В.І.;

Новиков А.О.;

Лавриченко Н.М

4. Стан та перспективи наукової і міжнародної роботи на факультеті філології та історії

Завідувачі кафедр

Абакумова В.І.;

Новиков А.О.;

Лавриченко Н.М.

1. Стан профорієнтаційної роботи ФФІ щодо набору на освітні ступені бакалавра, магістра, доктора філософії за спеціальностями факультету

Квітень

Голова профорієнтаційної ради факультету Троша Н.В..; завідувачі випускових кафедр Абакумова В.І.;

Новиков А.О.;

Лавриченко Н.М.

2. Поточний контроль успішності студентів факультету та підсумки рубіжного контролю

Декан

Лучкіна Л.В.

3. Затвердження робочих навчальних планів усіх спеціальностей та освітніх ступенів факультету на 2019 – 2020 н.р.

Декан

Лучкіна Л.В.

4 Затвердження графіка навчального процесу на 2019-2020 н.р.

Декан

Лучкіна Л.В.

1. Допуск до захисту дипломних робіт, призначення рецензентів.

Травень

Завідувачі випускових кафедр Абакумова В.І.;

Новиков А.О.;

Лавриченко Н.М.

2. Готовність до літньої екзаменаційної сесії та державної атестації випускників. Заходи щодо запобігання хабарництву.

Завідувачі випускових кафедр Абакумова В.І.;

Новиков А.О.;

Лавриченко Н.М.

3. Практична підготовка   студентів факультету філології та історії. Факультетські керівники практики Цінько С.В., Скоробагата О.М.., Крижанівський В.М.
1. Підсумки роботи у 2018-2019 навчальному році та підготовка до нового навчального року

Червень

Декан Лучкіна Л.В.
2. Звіти голів ДЕК та викладачів-екзаменаторів про результати державної атестації Голови ДЕК
3. Результати літньої екзаменаційної сесії 20182019 н.р. Декан Лучкіна Л.В.
4. Різне Декан Лучкіна Л.В.
1. Результати роботи приймальної комісії факультету філології та історії: аналіз вступної кампанії 2019 року та план профорієнтаційної роботи на 2019 – 2020 н.р.

Серпень

Декан Лучкіна Л.В.
2. Затвердження штатного розпису ПВС на 2019 – 2020 н.р. Декан Лучкіна Л.В.
3 Різне Декан Лучкіна Л.В.
1. Затвердження тематики бакалаврських робіт.

Вересень

Завідувачі кафедр

Абакумова В.І.;

Новиков А.О.;

Лавриченко Н.М.

2. Затвердження робочих навчальних програм дисциплін та індивідуальних планів роботи викладачів факультету

Завідувачі кафедр

Абакумова В.І.;

Новиков А.О.;

Лавриченко Н.М.

3. Різне  
1. Інформація про працевлаштування випускників у 2019 році.

Жовтень

Куратори випускових груп
2. Організація навчального процесу зі студентами-заочниками у 2019-2020 н.р.

Завідувачі кафедр

Абакумова В.І.;

Новиков А.О.;

Лавриченко Н.М.

1 Поточний контроль успішності студентів факультету та підсумки рубіжного контролю

Листопад

Декан Лучкіна Л.В.
2. Профорієнтаційна діяльність факультету філології та історії: стан, проблеми і перспективи. Голова профорієнтаційної ради факультету Баранник Н.О.
3. Допуск до захисту магістерських робіт, призначення рецензентів.

Завідувачі кафедр

Абакумова В.І.;

Новиков А.О.;

Лавриченко Н.М.

4. Готовність до зимової екзаменаційної сесії та державної атестації випускників. Заходи щодо запобігання хабарництву.

Завідувачі кафедр

Абакумова В.І.;

Новиков А.О.;

Лавриченко Н.М.

1.

Результати зимової заліково-екзаменаційної сесії за денною та заочною формами навчання

Грудень

Декан Лучкіна Л.В.
2. Результати державної атестації магістрів спеціальності 014 Середня освіта, предметних спеціалізацій 014.01 Середня освіта (Українська мова і література); 014.02 Середня освіта (Мова і література (Англійська)); 014.03 Середня освіта (Історія).Звіти голів ДЕК. Голови ДЕК
3. Різне

Декан Лучкіна Л.В.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

 

Вступ за освітнім ступенем «Магістр» у 2019 році

 

ПЕРЕЛІК ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

для вступу на навчання за ОС «Магістр»

014.01 Середня освіта (Українська мова і література)

1. Українська мова і література;

2. Іноземна мова;

3. Методики навчання української мови і літератури*

014.02 Середня освіта (Мова і література (Англійська))

1. Практичний курс англійської мови;

2. Іноземна мова;

3. Методика навчання англійської мови*

014.03 Середня освіта (Історія)

1. Історія з методикою навчання;

2. Іноземна мова;

3. Історія*

*Додатковий іспит за умови вступу на основі інших спеціальностей

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

 

Вступ за  освітнім ступенем «Бакалавр» у 2019 році

ПЕРЕЛІК ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

для вступу на навчання за ОС «Бакалавр»

- на базі ОКР «Молодший спеціаліст»

014.01 Середня освіта (Українська мова і література)

на основі спеціальності 5.01010201 Початкова освіта

1.Педагогіка (тести);

2.Українська мова і література (тести)*

 
 

014.02 Середня освіта (Мова і література (Англійська))

на основі спеціальності 5.01010201 Початкова освіта

1.Педагогіка (тести);

2.Іноземна мова (англійська) (тести)*

 
 

014.03 Середня освіта (Історія)

на основі інших спеціальностей

1.Педагогіка (тести);

2.Історія України (тести)*

 

            *Додатковий іспит за умови вступу на основі інших спеціальностей

           

            - на базі повної загальної середньої освіти

014.01 Середня освіта (Українська мова і література)

1. Українська мова та література;

2. Історія України;

3. Іноземна мова або географія

014.02 Середня освіта (Мова і література (Англійська))

1. Українська мова та література;

2. Іноземна мова;

3. Історія України або географія

014.03 Середня освіта (Історія)

1. Українська мова та література;

2. Історія України;

3. Іноземна мова або географія

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

 

 

         подяка_001.jpg                       подяка.jpg       Увінчалася успіхами

перша педагогічна практика студентів 

Детальніше: ПЕРША ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА
0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Конкурс проектів із риторики:

- Глухів говорить українською

- Правильність уживання слів у математиці

- Мелодія українського слова (завантажити)

- Українська мова в серці кожного

- Задивляюсь у твої зіниці

- Збережемо планету та власне життя

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Дочірні категорії