Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Гостинно запрошуємо на навчання до магістратури зі спеціальності «Історія»!

Запрошуємо молодих людей, які мають диплом бакалавра чи спеціаліста вступити до нашої магістратури для здобуття кваліфікації «Викладач історії, вчитель суспільствознавчих дисциплін».

Відповідно до рішення Акредитаційної комісії України Глухівському національному педагогічному університету імені Олександра Довженка надано ліцензію на провадження освітньої діяльності за ОКР "магістр" денної форми навчання за спеціальністю 8.02030201 «Історія*» з ліцензованим обсягом 25 осіб. 

Термін навчання - 1 рік 4 місяці.

Разом із здобуттям освітнього рівня «Магістр» випускникам присвоюється спеціалізація «Вчитель правознавства».

Упродовж навчання майбутні магістри - історики вивчають кілька профільних дисциплін, зокрема «Історію міжнародних відносин», «Методику використання історичних джерел у навчанні історії України», «Типологію та динаміку диктаторських режимів ХХ ст.», «Інформаційні технології в дослідницькій діяльності», «Політико-правовий аспект діяльності Європейського Союзу», «Право інтелектуальної власності» та ін.

Якщо Ви вступаєте на навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра чи спеціаліста, здобутого за спеціальністю «Історія», то маєте пройти два вступних випробування:

1. Історія з методикою навчання (у формі усного іспиту)(завантажити файл з програмою вступного випробування)

2. Іноземна мова (у формі тестового опитування)

При вступі на навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра чи спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю в Глухівському НПУ ім. О.Довженка та інших вищих навчальних закладах, Ви маєте обов’язково пройти третє (додаткове) вступне випробування за спеціальністю (у формі тестового опитування).

Програма додаткового вступного випробування з дисципліни «Історія» для абітурієнтів, які не мають базову (або повну) вищу освіту за напрямком підготовки «Історія».

Шановний цінувальник історії! Історія ? найкорисніша наука для успіху у твоєму майбутньому! Історія розвиває пам’ять, увагу, розширює світогляд, вчить наглядними прикладами та дарує досвід.

Запрошуємо Вас на навчання!

Правила подачі документів та терміни зарахування

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru