27.04З 8 березня по 8 квітня 2020 року серед вікепедистів світу тривав конкурс WikiGap Challenge і переможцем вдруге став старший викладач Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка Андрій Гриценко. Він створив 416 статей.

«Я пишу статті для української Вікіпедії з 2013 року . Є Адміністратором української Вікіпедії. Загалом опублікував вже понад 3,5 тис. статей, - розповів Андрій Петрович.

- Мене надихнуло участь у програмі WikiGap Challenge бажанням писати статті та змагатися з колегами – це добре стимулює. Особливо мені подобається писати наукові теми, зокрема з історії».

 

На фото: Нагородження переможця WikiGap Challenge Андрія Гриценка у міністерстві закордонних справ Швеції.

Детальніше: Наш викладач вдруге переміг у міжнародному...

 8–9 квітня 2020 р. відбувся підсумковий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з історії та археології, що проводився на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

За умовами конкурсу від навчального закладу можна було подати 3 роботи. Неймовірно, але всі надіслані роботи глухівчан вийшли до фіналу!

Детальніше: Потрійна перемога істориків у Всеукраїнському...

03.03.328 лютого 2020 р. студенти-історики 3 курсу під керівництвом завідуючої кафедри Абакумової Вікторії Іванівни відвідали Національний державний історико-культурний заповідник «Глухів», де науковий співробітник Мірошниченко Олександр провів заняття на тему «Сфрагістика».

Детальніше: А ви знаєте, що вивчає сфрагістика?

08.01Вже вшосте вийшов друком випуск збірника наукових праць «Студентські історичні студії».

У порівнянні з попереднім виданнями в ньому змінена наповненість рубрикацій досліджень. Так, у традиційному розділі «Історія України» представлені статті, що присвячені актуальним проблемам суспільно-політичної, церковної історії, правової думки доби Гетьманщини та Російської імперії.

Вперше репрезентовано спеціальну рубрику «Мікроісторія», в статтях якої вивчається доля простої людини на фоні карколомних подій ХХ ст.

Детальніше: Вийшов друком шостий випуск

           За результатами наукової роботи у 2019 році кафедра історії, правознавства та методики навчання посіла 1 місце в університеті з результатом 288 балів. Відрив від другого місця склав 77 балів, третього – 85. Приємно відзначити, що впевнене лідерство кафедра здобула вперше за останні роки, протягом яких вона беззмінно потрапляла до передової п’ятірки. Слід наголосити, що цьогорічна першість є результатом спільної роботи колективу!

Найбільшу кількість балів кафедри принесла публікаційна активність, виконання трьох госпрозрахункових договорів про проведення консультації з питань наукових досліджень, їх організації та наукового обслуговування, випуск журналу «Історичні студії суспільного прогресу», який є фаховим і наукова творчість студентів-істориків.

Детальніше: І місце у науковому рейтингу за 2019 рік!

27.1227.12 1Студент-історик 44-І групи Поскрипко Нікіта Станіславович брав участь у XVI Міжнародному конкурсі творчих робіт школярів, вчителів, студентів, аспірантів "Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності", проведеного Українським інститутом вивчення Голокосту "Ткума".

Детальніше: Ткума означає Відродження

9.12.2Уже стало традицією проводити у школах в грудні кожного року «Всеукраїнський тиждень права». Цього року це відбулося вже в одинадцятий раз. Протягом тижня у кожній школі України учням проводили виховні години, лекції та семінари правового змісту.

Детальніше: Студенти і «Тиждень права» у школах Глухова

30.2.217 жовтня 2019 року Абакумову Вікторію Іванівну, завідувачку кафедри історії, правознавства та методики навчання було нагороджено медаллю Національної академії педагогічних наук України “Леся Українка”.

Детальніше: Медаль “Леся Українка” від Національної академії...