4 Доброю традицією на кафедрі історії, правознавства та методики навчання став фестиваль історії країн Азії та Африки.

Цей щорічний захід покликаний дати можливість студентам 4 курсу (після вивчення відповідних курсів з історії) продемонструвати знання з предмету, оздобивши їх своєю акторською майстерністю.

Цьогорічні четвертокурсникипредставили дійство у вигляді кінофестивалю з назвою «Ташкент – 2018». Глядачі – студенти-історики всіх курсів і викладачі – мали змогу переглянути три фільми, виконані у формі театральної вистави: «Історія індійського кохання», «Історичне кіно про Оду Набунагу» та «Арабські історії». Сформована кіноакадемія (члени журі на чолі з деканом) обирала кращий фільм.

Детальніше: - Я мрію побувати в Азії. - Класна країна, я там...
0
0
0
s2sdefault

20.04 520 квітня в рамках проекту Міністерства закордонних справ республіки Чехія «Альтернативна освіта для українських шкіл» та за підтримки Міністерства освіти і науки України відбувся одноденний семінар «Усна історія – як метод і джерело».

Усна історія– це метод збору інформації й описування подій та явищ на основі усних повідомлень осіб, які були учасниками або свідками певної події чи епохи. Ця наукова дисципліна на сьогодні є дуже актуальною для науковців, котрі досліджують період Новітньої історії України.

Детальніше: Усна історія – як метод і джерело
0
0
0
s2sdefault

2.22.2

11 квітня 2018 р. відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія» на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. 

Приємною несподіванкою стала перемога одразу двох наших учасниць – студенток IV курсу спеціальності «Історія» Анастасії Олійник і Марини Мінченко, які посіли  ІІ   і   ІІІ  місця. Браво, дівчата!

Детальніше: Подвійна перемога
0
0
0
s2sdefault

112Викладачі кафедри історії, правознавства та методики навчання розпочали цикл безоплатних лекцій з історії України на допомогу в підготовці до ЗНО.

Лекції проходять з використанням історичних карт, мультимедійних засобів. Перша лекція, яку прослухали понад 40 одинадятикласників зі шкіл Глухова і Глухівського району, була присвячена добі Київської Русі.

На наступних заняттях вступники отримують методичні поради як відповідати на питання ЗНО з умовно-графічною й образною наочністю, на практиці зможуть

Детальніше: Запрошуємо учнів 11 класів
0
0
0
s2sdefault

1.2425 жовтня 2017 р. відбувся історико-краєзнавчий квест – аматорське інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами.

Детальніше: Стартував квест з історії Глухова
0
0
0
s2sdefault

10.13

18 жовтня 2017 р. на базі комунального закладу Березівської сільської ради «Березівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «Веселка» відбулося засідання обласної школи молодого вчителя «Формування у старшокласників уміння використовувати інформаційні ресурси у процесі вивчення історії».

Детальніше: Доповідь у Березі
0
0
0
s2sdefault

1.17Ніхто не отримує таку масу позитивних емоцій від практики як історики. Шанс відкрити для себе нову сторінку історії України випав студентам Глухівського Національного Педагогічного Університету імені Олександра Довженка.

Про літню археологічну практику студентів істориків, факультету філології та історії, чув практично кожен в ГНПУ. Із року в рік студенти стають на поріг нових відкриттів, маючи унікальний шанс стати творцем нашої історії.

Завдяки Батуринській міжнародній Україно-Канадській експедиції ми відкрили для себе гетьманську столицю.

Детальніше: Глухів студентський – Батурин археологічний
0
0
0
s2sdefault

Відповідно словника української мови, акредитація (лат. accredo, «довіряти») — процедура, у ході якої національний орган з акредитації документально засвідчує компетентність юридичної особи чи органу з оцінки відповідності.

Ми раді поділитися приємною звісткою – Міністерство освіти та науки України визнало Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка акредитованим за IV рівнем зі спеціальності «Історія» за освітнім ступенем «Магістр»!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.04.2017 № 658 викладачі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка компетентні  надавати освітні послуги з підготовки фахівців спеціальності 8.02030201 «Історія*» галузі знань 0203 Гуманітарні науки за освітнім ступенем «Маґістр». Аналіз показників означеного розділу дав підстави для висновку, що стан навчально-методичного забезпечення у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відповідає ліцензійним умовам надання освітніх послуг за заявленою спеціальністю.

Запрошуємо на навчання!

0
0
0
s2sdefault