Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Зайцеа Наталія Григоріна

Зайцева Наталія Григорівна

Старший викладач кафедри

Закінчила з відзнакою Глухівський державний педагогічний університет (2002 р.) за спеціальністю «Початкове навчання» та здобула кваліфікацію вчитель початкових класів, вчитель іноземної мови (англійської).Закінчила з відзнакою Глухівський державний педагогічний університет (2006 р.) за спеціальністю «Початкове навчання» та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача педагогіки та методики початкового навчання. Закінчила з відзнакою факультет післядипломної та додаткової освіти Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка (2008 р.) за спеціальністю «Англійська мова та зарубіжна література». Закінчила аспірантуру Інституту педагогіки НАПН України (м. Київ). Тема дисертаційного дослідження «Організаційно-педагогічні засади двомовного навчання учнів у закладах середньої освіти США». Здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук (comparabletotheAcademic Degree of Doctor of Philosophy).

Викладає навчальні курси:Практична граматика англійської мови; Практичний курс англійської мови; Іноземна мова; Іноземна мова за професійним спрямуванням.

Коло наукових інтересів:двомовне навчання в США, Україні та інших країнах світу; формування соціокультурної компетентності майбутнього вчителя.

Опубліковано понад 30 наукових праць.

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru