Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

 9 грудня 2021 р. у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка було проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар "Досвід ЄС у сфері реагування на виклики  безпеки" в онлайн-форматі на платформі Zoom.

Захід вже став традиційним в межах реалізації проєкту Еразмус+ Модулі Жана Моне «Європейська політична інтеграція: історична ретроспектива та сучасність» 621046-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE, який виконується на кафедрі історії, правознавства та методики навчання. Він розпочався зі слів привітання доктора педагогічних наук, доцента, проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Глухівського національного університету імені Олександра Довженка Наталії ТКАЧЕНКО та експерта напряму Жан Моне Національного Еразмус+ офісу в Україні Петра КРАЙНІКА.

IMG 20211209 140712

Модерувала численні виступи експертів з питань досвіду ЄС у сфері реагування на виклики безпеки академічна координаторка проєкту Еразмус+ Модулі Жана Моне, директорка Навчально-наукового інституту філології та історії Глухівського національного університету імені Олександра Довженка кандидат історичних наук, доцент Олена ЧУМАЧЕНКО.

1639131335304 1

IMG 20211209 141942

Спікери висвітлили ряд актуальних проблем. Анастасія ХМЕЛЬ, кандидат історичних наук, доцент, завідувачка кафедри міжнародних відносин Чорноморського національного університету імені Петра Могили представила доповідь «Місце гібридних загроз у Стратегії безпеки ЄС 2020 року». Про геополітичні реалії та безпековий механізм Європейського Союзу у протидії сучасним викликам і загрозам розповідала Тетяна ГРИНЮК, кандидат географічних наук, доцент кафедри економічної та соціальної географії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

29

9 1

З ідеєю створення європейської армії на сучасному етапі поділився кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Олександр ОВЧАРЕНКО. Вже традиційними стали виступи на подібних заходах Михайла ЖУКА – кандидата філософських наук, доцента кафедри соціально-гуманітарної освіти КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Цього разу – це доповідь «DigCompEdu (рамка цифрових компетенцій) як фактор інноваційного розвитку та інформаційно-безпекової політики ЄС».

10 1

15

На всеукраїнському семінарі також виступив аспірант кафедри історії, правознавства та методики навчання університету Максим ЛЕВЧЕНКО з темою «Реакція Європейського Союзу на інформаційні повідомлення щодо України в контексті викликів кінця ХХ – початку ХХІ ст.

Доктор біологічних наук, доцент, начальник науково-дослідного відділу Гетьманського національного природного парку Сергій ПАНЧЕНКО проаналізував проблему збереження фіторізноманіття як складник національної безпеки. На питаннях досягнення та приховані ризики медико-біологічних досліджень (dual-use research) зупинилася доктор медичних наук, професорка кафедри загальної практики-сімейної медицини та внутрішніх хвороб Харківського національного медичного університету Ольга КОВАЛЬОВА. З темою «Кліматична дипломатія: суть, напрямки, завдання студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Аліна РОМАНКІВ.

В обговоренні питань, порушених у ході всеукраїнського науково-практичного семінару, взяли викладачі та здобувачі вищої освіти Навчально-наукового інституту філології та історії Університету, а також вчителі закладів загальної середньої освіти.

За результатами семінару "Досвід ЄС у сфері реагування на виклики безпеки" опубліковано матеріали тез доповідей, які зможуть підвищити ефективність вивчення цих актуальних питань в освітньому процесі. Учасники заходу одержали відповідні сертифікати. 

Матеріали доповідей Всеукраїнського науково-практичного семінару "Досвід Європейського Союзу у сфері реагування на виклики безпеки"

 

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі “Досвід Європейського Союзу у сфері реагування на виклики безпеки”, який відбудеться 9 грудня 2021 року онлайн на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка в межах реалізації проєкту Еразмус+ Модулі Жана Моне “Європейська політична інтеграція: історична ретроспектива і сучасність”

Реєстрація учасників за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfC6SqzHTMmyN_3EVHOjpJNaAhK-_j9DcOtAqjDcL-nEefIrA/viewform

 

Навчально-науковий інститут філології та історії успішно реалізовує проєкт Еразмус+ Модулі Жана Моне (2020-2023)

 

Стажування в Університеті Коджатепе (м. Афьонкарахісар, Туреччина) кандидата історичних наук, доцента кафедри історії, правознавства та методики навчання Олени Чумаченко в межах реалізації проєкту міжнародної академічної мобільності Еразмус+ 18-23.03.2019

 Презентація візиту до Університету Коджатепе

20190322 102853 1

 

IMG df42205bd330c14fcdd493fda8a5d0a3 V 

 

20190320 130658 1

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru