ЩировітаємостудентівНавчально-науковогоінститутуфілологіїтаісторіїГлухівськогоНПУім. О. Довженка спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (Англійська)) Поліну Лисицю та Поліну Сему з відзначенням наукових і громадських здобутків та призначенням стипендії голови Сумської облдержадміністрації.
Детальніше: Студенти ННІ філології та історії серед кращих...

6 серпня 2021 року делегація Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка взяла участь в урочистостях з нагоди 202 річниці від дня народження видатного українського письменника, публіциста, перекладача, художника Пантелеймона Куліша.

Детальніше: KULISH FEST – 2021

Українські студенти продовжують удосконалювати свої навички англійської мови, і спілкування з носіями мови дуже корисно для цього. 10 червня 2021 року студенти та викладачі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка мали плідну розмову з Шоном Хіксом, цікавою людиною, захоплюючим вчителем, волонтером Корпусу Миру та людиною, яка цікавиться Україною з її природою, географією, людьми, культурою та національною кухнею.

Детальніше: Удосконалення навичок студентів з англійської мови

Студенти та викладачі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка продовжують спілкування з іноземними колегами та ровесниками. У перший день літа ми провели дуже цікаву бесіду з викладачем та студентами англійської школи при Університеті Афьона Коджатепе (Туреччина).

Детальніше: Пошук спільного та повага до відмінностей

31 травня 2021 року студенти та викладачі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка провели цікаву та корисну он-лайн зустріч із гостем з Туреччини Рамазаном Еролом (Ramazan Erol).

Детальніше: Педагогічні дослідження в Туреччині та Україні

Детальніше: Запрошуємо на зустріч

Сьогодні, 6 травня, з нагоди Днів науки кандидатка філологічних наук, старша викладачка Троша Н.В. провела відкриту лекцію для студентів першого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) про наукову школу доктора філологічних наук, професора Новикова Анатолія Олександровича «УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА І ТЕАТР ХІХ – ПОЧАТКУ ХХІ СТОЛІТТЯ».

Детальніше: УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА І ТЕАТР ХІХ – ПОЧАТКУ ХХІ...