26 жовтня відбулася презентація сьомого випуску літературно-мистецького альманаху «Українська хвиля», до якого увійшли твори майже п’ятдесяти літераторів Глухівщини, Сумщини, а також інших областей України. До події активно долучилися викладачі (Гриневич В. Й., Троша Н. В., Цінько С. В.) та студенти факультету філології та історії – учасники студентської літературної спілки «Слово» (керівник – Цінько С. В.).

Детальніше: Презентація «Української хвилі»

verbibliot

21 вересня 2017 року в Центральній районній бібліотеці відбулися «Довженківські поетичні осінні читання».

Детальніше: Поезія, що надихає

fbX0fjbKDt4.jpg                                            Презентація альманаху «Українська хвиля»

Восьмого вересня 2016 року учасники літературної спілки «Слово» Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (керівник – канд. пед. н., доц. Світлана Василівна Цінько) долучилися до презентації шостого випуску літературно-мистецького альманаху «Українська хвиля», присвяченого 25-річчю незалежності України.Ci1VEHUMHdk.jpg

Яскраве свято поезії відбулося в міському палаці культури за ініціативи депутата міської ради, голови однойменного літературного об’єднання, члена Національної спілки письменників України Петра Володимировича Товстухи та його однодумців і товаришів по перу.

Спілчани мали чудову нагоду не лише представити власні творчі здобутки, а й поспілкуватися як із місцевими письменниками, так і з відомими літераторами з різних куточків України: Леонідом Ілляшенком, Миколою Гурцем, Іриною Колтаковою, Григорієм Єлишевичем та багатьма-багатьма іншими.

Закодоване у віршах українське слово лилося шумливою рікою, наповнюючи спраглі душі гостей любов’ю до рідного краю, радістю, щастям, добром. Поетичні замальовки, щиро, від усієї душі декламовані авторами, здавалося, змусили навіть час зупинитися.

Дякуємо організаторам презентації за можливість долучитися до сучасного літературного процесу регіону.

8_KKZQe2Vvvqo.jpg…Українське слово.

Ти частка тих, що вже давно померли, 

їх кров живуща, їх жага нетлінна,

безсмертне і величне, як Говерла,

багате і дзвінке, як Україна.

Д. Луценко

ВІДЧУЙ КРАСУ І СИЛУ СЛОВА…

(літературний вечір поезії)

Приємно відзначити, що 14 квітня 2016 року на базі 7 корпусу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка під керівництвом  кандидата педагогічних наук, доцента Світлани Василівни Цінько було організовано та проведено на найвищому рівні перший літературний вечір поезії у рамках реалізації проекту «Слово – знаряддя добра, гуманності й єднання» (за сприяння Сумської ОДА), що спрямований на підтримку творчого студентства регіону та популяризацію української мови серед молоді.

Детальніше: Літературний вечір поезії.

 

RKjwoi69ivE.jpgD7ZxKWDaht0.jpg

ПРОЕКТИ СТАРТУВАЛИ!

 

6 квітня в стінах Глухівського державного історико-культурного заповідника «Глухів» відбулася прес-конференція «Грантова робота – розвиток молодіжного руху в місті Глухові».

Детальніше: ПРОЕКТИ СТАРТУВАЛИ!

оголошення1.jpgЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ!!!

KIvXuUX1s8o

 

 

3 березня 2016 року в м. Суми відбувся захист молодіжних проектів, поданих на конкурс, організований за ініціативи Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Для участі в ньому цьогоріч була подана 71 конкурсна пропозиція від 39 інститутів громадянського суспільства. Але до захисту на другому етапі дійства було допущено 67 зареєстрованих проектних пропозицій від 36 інститутів громадянського суспільства. Серед них і розробка студентів Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (факультет філології та історії): «Слово – знаряддя добра, гуманності й єднання» під керівництвом викладача кафедри української мови, літератури та методики навчання, канд. пед. н., доц. Цінько С. В.

Чи не вперше за останні 15 років студентська молодь Глухова і нашого факультету отримала фінансову підтримку з боку Сумської обласної державної адміністрації для реалізації потужних продуктивних і прогресивних ідей. І це лише початок! 

 TVUDJiuFlOM