Приємний вечір п'ятниці у спілкуванні з талановитим подружжям Тетяни і Мар'яна Пасічників, насолоді від прочитаних ними поезій, в атмосфері доброзичливості й затишку.
Щиро вдячна за зустріч і з побажаннями нових творчих злетів!
Детальніше:Зустріч із подружжям Тетяни і Мар'яна Пасічників

26 жовтня відбулася презентація сьомого випуску літературно-мистецького альманаху «Українська хвиля», до якого увійшли твори майже п’ятдесяти літераторів Глухівщини, Сумщини, а також інших областей України. До події активно долучилися викладачі (Гриневич В. Й., Троша Н. В., Цінько С. В.) та студенти факультету філології та історії – учасники студентської літературної спілки «Слово» (керівник – Цінько С. В.).

Детальніше:Презентація «Української хвилі»
Суботня літературна зустріч 6 лютого багата на емоції. Це й сльози від усвідомлення надзвичайно складної долі авторки - Альони Мазігви, і співчуття, й переживання, і радість і гордість за її теперішні успіхи.
Одна справа розповідати, слухати й обговорювати історію, вигадану чи почуту автором, і зовсім інше - розповідати про власне життя, про пережиті біль, сум, гіркоту, страждання, глибоко особисті моменти, розчарування, й попри все - жагу до життя.
Детальніше:Зустріч із Альоною Мазігвою

8_KKZQe2Vvvqo.jpg…Українське слово.

Ти частка тих, що вже давно померли, 

їх кров живуща, їх жага нетлінна,

безсмертне і величне, як Говерла,

багате і дзвінке, як Україна.

Д. Луценко

ВІДЧУЙ КРАСУ І СИЛУ СЛОВА…

(літературний вечір поезії)

Приємно відзначити, що 14 квітня 2016 року на базі 7 корпусу Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка під керівництвом  кандидата педагогічних наук, доцента Світлани Василівни Цінько було організовано та проведено на найвищому рівні перший літературний вечір поезії у рамках реалізації проекту «Слово – знаряддя добра, гуманності й єднання» (за сприяння Сумської ОДА), що спрямований на підтримку творчого студентства регіону та популяризацію української мови серед молоді.

Детальніше:Літературний вечір поезії.

fbX0fjbKDt4.jpg                                            Презентація альманаху «Українська хвиля»

Восьмого вересня 2016 року учасники літературної спілки «Слово» Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (керівник – канд. пед. н., доц. Світлана Василівна Цінько) долучилися до презентації шостого випуску літературно-мистецького альманаху «Українська хвиля», присвяченого 25-річчю незалежності України.Ci1VEHUMHdk.jpg

Яскраве свято поезії відбулося в міському палаці культури за ініціативи депутата міської ради, голови однойменного літературного об’єднання, члена Національної спілки письменників України Петра Володимировича Товстухи та його однодумців і товаришів по перу.

Спілчани мали чудову нагоду не лише представити власні творчі здобутки, а й поспілкуватися як із місцевими письменниками, так і з відомими літераторами з різних куточків України: Леонідом Ілляшенком, Миколою Гурцем, Іриною Колтаковою, Григорієм Єлишевичем та багатьма-багатьма іншими.

Закодоване у віршах українське слово лилося шумливою рікою, наповнюючи спраглі душі гостей любов’ю до рідного краю, радістю, щастям, добром. Поетичні замальовки, щиро, від усієї душі декламовані авторами, здавалося, змусили навіть час зупинитися.

Дякуємо організаторам презентації за можливість долучитися до сучасного літературного процесу регіону.

verbibliot

21 вересня 2017 року в Центральній районній бібліотеці відбулися «Довженківські поетичні осінні читання».

Детальніше:Поезія, що надихає

оголошення1.jpgЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ!!!