Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

 

DSCN8023.jpgDSCN8076.jpg

 

Чарівні миті Різдва в стінах університету

 

У передріздвяний час ми зазвичай з радісним настроєм готуємося до чогось чарівного й незвичайного. Для більшості українців Новий Рік і Різдво – улюблені свята. У Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії традицій, ритуалів, прикмет й інших календарно-обрядових особливостей, пов'язаних із зимовими святами, напевно, більше, ніж у всій Європі. Причому є традиції старовинні і відносно нові, але такі, що вже встигли міцно вкорінитися в звичаєвих традиціях британського менталітету.

 

Про Різдво не лише у Великій Британії, а й у всіх англомовних країнах більше дізналися студенти 1 курсу 12-А групи факультету філології та історії під час навчально-виховного заходу, який відбувся 16 грудня 2016 року в стінах нашого університету. Організатором цього заходу стала викладач іноземної мови Зайцева Наталія Григорівна, яка запропонувала цю «подорож країнами» з метою ознайомлення студентів зі святкуванням та традиціями в кожній із них. До «таїни» святкування долучилася і куратор цієї групи – Заремська Іванна Мечиславівна, яка мала змогу оцінити роботу та старанність кожного студента.DSCN8130.jpg

 

Студенти із захопленням підтримали ідею викладачів і взялися до роботи щодо підготовки цього дійства. Усі студенти 12-А групи підготували презентації та доповіді про святкування Різдва та Нового Року у таких країнах, як: Велика Британія, Сполучені Штати Америки, Австралія, Канада, Нова Зеландія та інші. Захід розпочався з відомої різдвяної пісні «Jingle Bells», яка відразу надала відчуття справжнього свята. Студенти створювали відповідний образ, малюючи на собі прапори або емблеми тих чи інших країн, аби в точності передати святкову атмосферу.

 

Особливістю доповідей студентів стали національні різдвяні пісні й цікавий фото- й відеорепортаж представлених країн. На заході студенти показали не тільки вміння володіти іноземною мовою, а й продемонстрували свої таланти. Анжеліка Назаренко під акомпанемент гітари заспівала ліричну англомовну композицію, а Яна Зарудна вразила своїм вокалом, виконавши пісню британського поп-дуету Wham!«Last Christmas». Студенти й викладачі отримали чимало задоволення й позитиву. Заключним етапом заходу стала всім відома різдвяна пісня «We wish you a Merry Christmas», яку виконували не тільки студенти, а й викладачі. Ось із таким чудовим різдвяним настроєм студенти пішли на зимові канікули.DSCN8007.jpg

 

Сподіваємося, що в університеті буде більше цікавих заходів, на яких студенти матимуть змогу реалізовувати себе у різних видах діяльності і показувати свої творчі здібності та обдарування. Тож щиро дякуємо Наталії Григорівні за приємне завершення навчального процесу, незабутні враження, а також за отримані знання.

 

Студенти 12-А групи

 

факультету філології та історії

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru