Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

24210494 150039208971230 3803264563704234103 o

Бутова Віра Олександрівна

Старший викладач кафедри іноземних мов та методики викладання,

кандидат педагогічних наук

Закінчила Сумський державний педагогічний інститут імені А.С.Макаренка за спеціальністю «Англійська і німецька мови», присвоєно кваліфікацію вчителя англійської та німецької мов, звання вчителя середньої школи (1988).

Віра Олександрівна закінчила аспірантуру Інституту педагогіки НАПН України та захистила дисертаційне дослідження «Організаційно-педагогічне забезпечення якості освіти у загальноосвітніх школах Фінляндії» на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 55.053.01 у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка, спеціальність - 13.00.01 Загальна педагогіка та історія педагогіки (Диплом кандидата педагогічних наук від 18.12.2018 р. МОН України).

Опубліковано понад 30 наукових праць, серед яких: статті у фахових виданнях України, тези доповідей, монографія у співавторстві (Науковий та педагогічний супровід сталого розвитку, 2019). Бере участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, готує студентів до участі у конкурсах наукових робіт (Спеціальність «Переклад»), конкурсів художнього перекладу.

Віра Олександрівна - заступник директора ННІ філології та історії з міжнародної співпраці.   Брала участь у міжнародній інформаційній зустрічі проекту K107 ERASMUS + в Боснії і Герцеговині (Сертифікат Міжнародного університету Сараєво, 2019 р.), The First UERA Summer School ‘Education Research: Communication, Grant-writing, Methodology and Publications’ in Lviv (17-20 August 2016). Викладачка відвідувла такі країни як Німеччина (Zittau-Goerlitz University of Applied Sciences), Турція (Teaching Mobility of Individuals) з метою академічного обміну в рамках проекту Erasmus +. Входить до складу Української асоціації дослідників освіти.

Викладає навчальні курси: Практичний курс англійської мови; Практична фонетика англійської мови; Теорія і практика усного і письмового перекладу; Методика навчання іноземних мов і культур; Методика навчання іноземних мов і культур у ЗВО в європейському контексті; Особливості перекладу наукової документації та літератури.

Коло наукових інтересів: порівняльна педагогіка; актуальні питання теорії і практики перекладу; методика навчання іноземних мов і культур.

Профіль в Google Академія. 

 

Сертифікати за участь у наукових заходах

 

 

 Butova cert pereklad 2016

Butova cert 2016

Butova cert 2017

Butova certIP 2017

Подяки та нагороди

 

Butova hramota Hlukhiv

Butova hramota Sumy

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru