Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Гоголь Наталія Валеріївна, кандидат педагогічних наук, доцент

 

Тема дисертації: «Формування у молодших школярів естетичної оцінки художнього твору на уроках читання». Захищена 21 січня 2004 р. в Інституті педагогіки НАПН України (м. Київ). Разом з Г.П. Барсуківською та  Н.П.Щетино в 1999 році вступила до першого набору разової аспірантури Глухівського державного педагоігчного інституту.

 

Автор понад 25 наукових та навчально-методичних праць із проблеми формування у молодших школярів та учнів основної школи естетичної оцінки художнього твору на уроках літературного читання та української літератури.

Нагороджена грамотою МОН України (№ 126227), грамотою Академії педагогічних наук України (2009).

З 01.09.2019 року - докторант Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

23 грудня 2021 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук  «Культурологічні основи змісту шкільної літературної освіти в історико-педагогічному вимірі (друга половина ХХ – початок ХХІ століття)» за спеціальністю: 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки. Науковий консультант: Яценко Таміла Олексіївна, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, головний науковий співробітник відділу навчання української мови та літератури Інституту педагогіки НАПН України.

Коло наукових інтересів: дитяча література, виразне читання, усна народна творчість, народознавство, музика.

 

Профіль в Google Академія.

 

 

Сертифікати за участь у наукових заходах

 

 

 

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru