Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

КузнецоаКузнецова Галина Петрівна

Кандидат педагогічних наук, доцент

У 1990 році з відзнакою закінчила Глухівський державний педагогічний інститут ім. С.М. Сергєєва-Ценського за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання». У 2001 р. – Глухівський державний педагогічний інститут ім. С.М. Сергєєва-Ценського за спеціальністю «Українська мова і література, зарубіжна література». Працювала вчителем української мови, світової літератури в Семенівській ЗОШ Глухівського району, Сумської області; у старшій ланці Глухівської школи-інтернату (викладач факультативів «Риторика», «Стилістика».) Із 1997 року обіймала посаду завідувача практиками Глухівського педагогічного інституту ім.С.М.Сергєєва-Ценського, асистента кафедри української мови і літератури.

 Кандидатську дисертацію з теми «Формування в студентів філологічних факультетів готовності до викладання української літератури в процесі педагогічної практики»  зі спеціальності 13.00.02 «Теорія і методика навчання (українська література)» захистила у 2006 році.

У 2013 році здобула вчене звання доцента.

Наукові інтереси: формування мовно-мовленнєвої вправності майбутніх учителів української мови і літератури (практична підготовка майбутнього фахівця; фонетико-фонологічні компетенції); актуальні проблеми риторичної підготовки студентів соціономічних спеціальностей; офіційно-ділова комунікація в освітній адміністративно-управлінській сфері.

Автор понад 45 наукових праць, із них: монографія, навчальні посібники, статті у фахових виданнях.  Є активним учасником міжнародних, всеукраїнських форумів, конференцій, семінарів.

Нагороди та відзнаки

Кузнецова Галина Петрівна нагороджена знаком «Петро Могила», знаком «Відмінник освіти України», грамотами Міністерства освіти і науки України, Сумської обласної державної адміністрації, Управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

0
0
0
s2sdefault
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru