Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Каліш алентина АнтонінаКаліш Валентина Антонівна

Кандидат педагогічних наук, доцент.

Відмінник освіти України, нагороджена почесними грамотами МОН України, голови Сумської обласної держадміністрації та грамотами міськвиконкому й університету, Знаком П.Могили

Тема дисертаційного дослідження–  «Функціонально-комунікативний підхід до вивчення слова у мовній освіті вчителів початкових класів».

Дисертацію захищено 5 вересня 1995 р. в Інституті педагогіки АПН України (м. Київ).

Науковий доробок доцента Валентини Антонівни Каліш понад 60 публікацій, у тому числі тези доповідей, статті у фахових виданнях, співавторство у колективній монографії «Комплексний підхід до фахової підготовки сучасного вчителя початкових класів» (за наук. редакцією М.С.Вашуленка), присвячений проблемам вивчення одиниць і категорій лексико-семантичного рівня мови з урахуванням принципів і методів функціонально-комунікативної, когнітивно-комунікативної, текстоцентричної наукових парадигм. Наукові розвідки В.А.Каліш мають відповідну значущість для вирішення важливих лінгвометодичних проблем – формування лінгвістичної компетентності майбутнього вчителя-словесника та становлення мовної особистості. 

0
0
0
s2sdefault
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru