Склад вченої ради факультету:

ПІП Посада, ступінь, вчене звання
Лучкіна Любов Василівна  Декан факультету, голова вченої ради факультету
Абакумова Вікторія Іванівна Завідувач кафедри історії, правознавства та методики навчання, член ради
Гоголь Наталія Валеріївна доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання, член ради.
Дятленко Тетяна Іванівна доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання, член ради.
Заремський Мечислав Йосипович доцент кафедри історії, правознавства та методики навчання, член ради.
Кабиш Марина Юріївна ст. викладач кафедри психології, член ради
Каліш Валентина Антонівна доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання, член ради.
Каравайченко Сергій студент 64-І групи , член ради
Клейменова Тетяна В᾽ячеславівна ст. викладач кафедри української мови, літератури та методики навчання,  ссекретар ради.
Крижанівський Віталій Михайлович ст. викладач кафедри історії, правознавства та методики навчання ,член ради
Кулібова Ярослава студентка 43-У групи, член ради
Кургаліна Анна студентка 62-А групи, член ради
Лавриченко Наталія Миколаївна Завідувач кафедри іноземних мов та методики викладання, член ради
Мілютіна Ольга Костянтинівна доцент кафедри іноземних мов та методики викладання, член ради.
Недобуга Анна студентка 32-А групи – член ради
Новиков Анатолій Олександрович Завідувач кафедри української мови, літератури та методики навчання, член ради
Привалова Світлана Павлівна доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання, член ради.
Скоробагата Оксана Миколаївна доцент  кафедри іноземних мов та методики викладання, член ради.
Слінченко Лариса Володимирівна доцент кафедри історії, правознавства та методики  навчання, член ради
Троша Наталія В’ячеславівна ст. викладач кафедри української мови, літератури та методики навчання, член ради.
Холявко Ірина Вікторівна доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання, член ради.
Цінько Світлана Василівна доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання, член ради.
Чумаченко Олена Анатоліївна доцент кафедри історії, правознавства та методики навчання, член ради
Клейменова Тетяна В’ячеславівна ст. викладач кафедри української мови, літератури та методики навчання, секретар ради.