Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

на сайт

 

Кафедра історії, правознавства та методики навчання була утворена в 2014 році на підставі рішення вченої ради ГНПУ ім. О. Довженка та наказу ректора.

Кафедра є спадкоємицею кафедри історії, що функціонувала в університеті з 2010 року після реорганізації загальноуніверситетської кафедри соціально-економічних дисциплін.

З 2011 р. кафедра є випусковою – на її базі почали навчатися студенти за напрямом підготовки «Історія».

В ході реорганізації Навчально-наукового інституту гуманітарної освіти (сьогодні – Навчально-науковий інститут філології та історії), яка була проведена в 2015 р.,  до викладацького складу кафедри історії, правознавства та методики навчання увійшли викладачі кафедри філософії.

Сьогодні професорсько - викладацький склад кафедри здійснює підготовку:

бакалаврів напряму підготовки 6.020302 Історія* (кваліфікація «Вчитель історії»),

магістрів за спеціальністю 8.02030201 Історія* (кваліфікація «Історик. Викладач історії»); студенти також отримують спеціалізацію «Правознавство».

докторів наук за спеціальністю  032 "Історія та археологія" 

Викладачі кафедри забезпечують викладання майже 20 курсів з циклу гуманітарних та соціально-економічних дисциплін для студентів усіх спеціальностей в університеті.

Професорсько-викладацький склад кафедри історії, правознавства та методики навчання

 

Контакти:

поштова адреса: 41400, м. Глухів, вул. Терещенків, 47, корп. 7, ауд. 310

електрона пошта: gnpuhistoryЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.mail.com 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru