Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

 Kabish foto 235x353

Кабиш Марина Юріївна, кандидат філологічних наук, старший викладач

Закінчила у 2005 р. Глухівський державний педагогічний університет і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Педагогічна освіта» та здобула кваліфікацію бакалавра педагогічної освіти, вчителя української мови і літератури основної школи.

Закінчила у 2006 р. Глухівський державний педагогічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література» та здобула кваліфікацію вчителя української мови та літератури, зарубіжної літератури та українознавства.

Закінчила у 2007 р. Глухівський державний педагогічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література» та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача української мови та літератури.

Протягом 2008 – 2011 навчалася в аспірантурі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова за спеціальністю 10.02.01 – українська мова.

Тема дисертаційної роботи «Звукопис в українській поезії першої половини ХХ століття: семантика, функції». Дисертацію захищено 15 вересня 2015 р. у спеціалізованій вченій раді Д 26.173.01 Інституту української мови НАН України (м. Київ). Науковий керівник – докт. філол. наук, проф., академік НАПН України Мацько Л.І.

Коло наукових інтересів психолінгвістика, фоностилістика.

Профіль в Google Академія.

ORSID ID: 0000-0002-0454-6065

 Сертифікати за участь у наукових заходах та стажування, підвищення кваліфікації:

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru