У Глухівському НПУ ім. О. Довженка відбувся випуск магістрів денної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (Англійська)).Декан факультету Лучкіна Любов Василівна зачитала наказ про вручення дипломів 22 випускникам та привітала магістрів із здобуттям повної вищої освіти, побажала натхнення та наснаги в подальшій професійній діяльності. До привітань долучилися завідувач Мілютіна Ольга Костянтинівна та викладачі кафедри іноземних мов та методики викладання.
Бажаємо випускникам використовувати та примножувати здобуті знання, залишити у своєму серці яскраві, веселі та радісні спогади з університетського життя, взяти з собою впевненість, рішучість, цілеспрямованість і добру надію.
Детальніше: Випуск магістрів денної форми навчання...

On November 5, 2020, 2nd year undergraduate students held the international conference "Learning without borders with Erasmus+" dedicated to International Erasmus+ Week in Ukraine with the participation of DanielW. Bloemers –Officer of the European Commission in Brussels.

Детальніше: Learning without borders with Erasmus+

14-15 квітня 2020 р. на базі кафедри іноземних мов та методики викладання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка було проведено VІІІ Всеукраїнські науково-педагогічні читання молодих учених, магістрантів, студентів іноземними мовами«The 21st Century Challenges in Education and Science». З огляду на запровадження по всій території України умов карантину й для запобігання поширенню COVID-19 відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року та листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11 березня 2020 року робота конференції проходила в асинхронному (off-line) режимі у формі електронного листування (e-mail) та шляхом проведення форуму.

Детальніше: "The 21st Century Challenges in Education and...

 

vg.JPG

СПІЛКУЄМОСЯ ІНОЗЕМНОЮ: НА ШЛЯХУ

 

ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО НАУКОВОГО ПРОСТОРУ

 

Традиційним стало проведення Всеукраїнських науково-педагогічних читань молодих учених, магістрантів, студентів іноземними мовами «The 21st Century Challenges in Education and Science» у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка. П?ятий рік поспіль цей захід організовує та проводить кафедра іноземних мов та методики викладання.

Детальніше: СПІЛКУЄМОСЯ ІНОЗЕМНОЮ: НА ШЛЯХУ ДО...

 

kfdh.png

ГОТУЄМО МОЛОДИХ ДОСЛІДНИКІВ ДО РОБОТИ У СУЧАСНОМУ ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ

21 квітня 2017 року у межах заходів, запланованих до святкування Днів науки, доктором педагогічних наук, професором Наталією Миколаївною Лавриченко було проведено лекцію «Сучасний дослідник в інформаційному просторі».

Детальніше: ГОТУЄМО МОЛОДИХ ДОСЛІДНИКІВ ДО РОБОТИ У...

 

DSCN8023.jpgDSCN8076.jpg

 

Чарівні миті Різдва в стінах університету

 

У передріздвяний час ми зазвичай з радісним настроєм готуємося до чогось чарівного й незвичайного. Для більшості українців Новий Рік і Різдво – улюблені свята. У Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії традицій, ритуалів, прикмет й інших календарно-обрядових особливостей, пов'язаних із зимовими святами, напевно, більше, ніж у всій Європі. Причому є традиції старовинні і відносно нові, але такі, що вже встигли міцно вкорінитися в звичаєвих традиціях британського менталітету.

 

Детальніше: Чарівні миті Різдва в стінах університету

 

IMG_4771.JPGIMG_4798.JPG

 

Міжнародному Дню матері присвячується

God could not be everywhere, and therefore he made mothers

Rudyard Kipling

У французів “maman”, в італійців i норвежців “mamma”, у англійців та американців “maa, mom, mother”, а в українців “мамо, матуся, нене”. Так по-різному і водночас схоже називають найріднішу і найдорожчу у світі людину. І якою б мовою не звучало слово «мати», воно завжди асоціюється з любов'ю, добротою, ласкою. Адже це найближча людина, яка піклується про нас, незалежно від нашого віку, статусу, сімейного стану, майже єдина людина, яка любить нас, безумовною, щирою любов'ю. На превеликий жаль, у цьому рутинному світі ми часто забуваємо сказати, наскільки ми вдячні їй за подароване життя, як сильно ми її любимо, і що вона – головна людина в нашому житті.

IMG_4758.JPGВшановуючи жінку матір, весь світ відзначає міжнародне свято – День матері. В Україні воно офіційно святкується, починаючи з 2000 року. Це свято любові і поваги до всіх матерів світу. Як саме вшановують найдорожчу в світі людину в різних країнах, вивчали студенти ГНПУ ім. О. Довженка. Результати своєї роботи вони презентували 19 травня, об’єднавши творчі зусилля і влаштувавши справжнє свято англійською мовою на факультеті філології та історії.IMG_4743.JPG

Присутні познайомилися з особливостями святкування Дня матері в різних країнах світу: Австралії, Великобританії, Франції, Іспанії та США. Особливий інтерес викликала історія про власне англійську традицію – приготування сніданку для мами у її День. А гра «Вгадай, сніданок якої країни зображено на екрані» сприяла емоційному піднесенню аудиторії.IMG_4790.JPG

Варто зазначити, що на святі були представлені як вокальні, так і танцювальні номери, підготовлені студентами різних факультетів на честь найдорожчої для кожного з нас людини. Справжньою «родзинкою» виступу стала сценка 22-А групи «День Матері», в якій студенти продемонстрували свої акторські здібності та представили комічну, але, на жаль, у більшості випадків, правдиву історію святкування різних свят і Дня Матері, зокрема.

IMG_4753.JPGПідсумовуючи сказане, зазначимо, що захід був дуже цікавим та насиченим, емоційним та зворушливим! Дякуємо всім, хто був причетний до підготовки та проведення свята. Сподіваємося на продовження гарних традицій проведення таких заходів у рамках «Року англійської мови в Україні».IMG_4744.JPG

Ткаченко Н.М., завідувач кафедри

іноземних мов та методики викладання