Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Тільки історія знає справжню ціну сучасному

Шановний майбутній студент - історик! Спеціальність «Історія» вважається однією з найкращих в університетах України.

bakalavrat

Наші студенти здобувають кваліфікацію «Вчитель історії» (бакалавр), потім – «Викладач історії, вчитель суспільствознавчих дисциплін» (магістр). Разом із здобуттям освітнього ступеня випускникам присвоюється спеціалізація «Вчитель правознавства».

Упродовж навчання студенти - історики вивчають понад 20 профільних дисциплін, зокрема «Історію України», «Історію слов'янських народів», «Археологію», «Історіографію та джерелознавство історії України», «Історичну географію та краєзнавство» та ін.

З метою здобуття спеціалізації «Вчитель  правознавства» студенти опановують такі навчальні дисципліни як «Конституційне право України», «Кримінальне право», «Цивільне і сімейне право», «Правоохоронні органи», «Історія  політичних та правових учень» та ін.

Після 1 курсу студенти-історики проходять літню археологічну практику в рамках Батуринської Міжнародної українсько-канадської археологічної експедиції, яка стає незабутньою пригодою у їхньому житті.

На 3 курсі студенти-історики проходять безвідривну практику в судових та правоохоронних органах України, що передбачається навчальним планом в рамках опанування спеціалізацією «Вчитель правознавства».

Під час проходження практики у школі (на 4 курсі), студенти отримують можливість для реалізації особистісного навчання учнів, тим самим перевіряючи себе на схильність і готовність до майбутньої педагогічної професії.

 

Шановний абітурієнте, запрошуємо тебе на навчання!

Найцікавішим є вивчення відомих діячів різних епох: політики, науковці, військові, митці, спортсмени, адже кожна країна ? це обличчя, які творять її історію.

Історія таїть у собі тисячі загадок, див, таємниць, які завжди приваблюють молодь.

Перевірити знання з «Історії України»

Правила вступу на денну та заочну форми навчання на основі повної загальної середньої освіти (11 класів)

Правила вступу  на денну та заочну форми навчання на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст»

Працевлаштування випускників

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru