Питання для розгляду Термін виконання Відповідальні
1 Профорієнтаційна робота: стан та перспективи. Формування та збереження контингенту Січень Голова профорієнтаційної ради факультету Троша Н.В.
2 Очікуваний штатний розпис факультету на 2019 – 2020 н.р. Декан Лучкіна Л.В.
3 Затвердження тематики магістерських робіт студентів 1 курсу ОС «Магістр» спеціальності 014 Середня освіта, предметних спеціальностей 014.01 Середня освіта (Українська мова і література), 014.02 Середня освіта (Мова і література (Англійська)), 014.03 Середня освіта (Історія).

Лавриченко Н.М.

4 Затвердження звіту про діяльність факультету в 2018 році Декан Лучкіна Л.В.
5 Затвердження плану роботи факультету філології та історії на 2019 рік

Лучкіна Л.В.

6 План позанавчальної роботи на факультеті на 2019 рік Троша Н.В.
1 Організаційна робота приймальної комісії у 2019 році Лютий Декан Лучкіна Л.В.
2. Затвердження програм вступних іспитів та матеріалів до них на 2019 рік.

Лавриченко Н.М.

3. Стан профорієнтаційної роботи у ЗВО I-II р.а. Голова профорієнтаційної ради факультету Троша Н.В.
4. Різне Декан Лучкіна Л.В.
1. Організація самостійної роботи студентів у березні 2019 року та контроль за її виконанням

Березень

Лавриченко Н.М.

2. Результати профорієнтаційної роботи колективу факультету у ЗВО III-IV р.а. Голова профорієнтаційної ради факультету Троша Н.В.
3. План акредитаційної діяльності факультету на 2019 рік

Лучкіна Л.В.;

Лавриченко Н.М

4. Стан та перспективи наукової і міжнародної роботи на факультеті філології та історії

Лавриченко Н.М.

1. Стан профорієнтаційної роботи ФФІ щодо набору на освітні ступені бакалавра, магістра, доктора філософії за спеціальностями факультету

Квітень

Голова профорієнтаційної ради факультету Троша Н.В..; завідувачі випускових кафедр Абакумова В.І.;

Лавриченко Н.М.

2. Поточний контроль успішності студентів факультету та підсумки рубіжного контролю

Лучкіна Л.В.

3. Затвердження робочих навчальних планів усіх спеціальностей та освітніх ступенів факультету на 2019 – 2020 н.р.

Лучкіна Л.В.

4 Затвердження графіка навчального процесу на 2019-2020 н.р.

Лучкіна Л.В.

1. Допуск до захисту дипломних робіт, призначення рецензентів.

Травень

Завідувачі випускових кафедр Абакумова В.І.;

Лавриченко Н.М.

2. Готовність до літньої екзаменаційної сесії та державної атестації випускників. Заходи щодо запобігання хабарництву.

Завідувачі випускових кафедр Абакумова В.І.;

Лавриченко Н.М.

3. Практична підготовка   студентів факультету філології та історії. Факультетські керівники практики Цінько С.В., Скоробагата О.М.., Крижанівський В.М.
1. Підсумки роботи у 2018-2019 навчальному році та підготовка до нового навчального року

Червень

Декан Лучкіна Л.В.
2. Звіти голів ДЕК та викладачів-екзаменаторів про результати державної атестації Голови ДЕК
3. Результати літньої екзаменаційної сесії 20182019 н.р. Декан Лучкіна Л.В.
4. Різне Декан Лучкіна Л.В.
1. Результати роботи приймальної комісії факультету філології та історії: аналіз вступної кампанії 2019 року та план профорієнтаційної роботи на 2019 – 2020 н.р.

Серпень

Декан Лучкіна Л.В.
2. Затвердження штатного розпису ПВС на 2019 – 2020 н.р. Декан Лучкіна Л.В.
3 Різне Декан Лучкіна Л.В.
1. Затвердження тематики бакалаврських робіт.

Лавриченко Н.М.

2. Затвердження робочих навчальних програм дисциплін та індивідуальних планів роботи викладачів факультету

3. Різне
1. Інформація про працевлаштування випускників у 2019 році.

Куратори випускових груп
2. Організація навчального процесу зі студентами-заочниками у 2019-2020 н.р.

Лавриченко Н.М.

1 Поточний контроль успішності студентів факультету та підсумки рубіжного контролю

Декан Лучкіна Л.В.
2. Профорієнтаційна діяльність факультету філології та історії: стан, проблеми і перспективи. Голова профорієнтаційної ради факультету Баранник Н.О.
3. Допуск до захисту магістерських робіт, призначення рецензентів.

Лавриченко Н.М.

4. Готовність до зимової екзаменаційної сесії та державної атестації випускників. Заходи щодо запобігання хабарництву.

1.

Результати зимової заліково-екзаменаційної сесії за денною та заочною формами навчання

Декан Лучкіна Л.В.
2. Результати державної атестації магістрів спеціальності 014 Середня освіта, предметних спеціалізацій 014.01 Середня освіта (Українська мова і література); 014.02 Середня освіта (Мова і література (Англійська)); 014.03 Середня освіта (Історія).Звіти голів ДЕК. Голови ДЕК