План роботи вченої ради факультету на 2017 рік

ЗАХОДИ Термін виконання Відповідальні
1. Результати зимової заліково-екзаменаційної сесії за денною та заочною формами навчання

Січень,

23.01.17

Лучкіна Л.В.

2. Профорієнтаційна робота: стан та перспективи. Проведення Дня відкритих дверей. Формування та збереження контингенту Голова профорієнтаційної ради факультету Баранник Н.О.
3. Очікуваний штатний розпис факультету на 2017 – 2018 н.р. Декан Лучкіна Л.В.
4. Затвердження складу голів ДЕК на 2017 рік

Лавриченко Н.М.

5 Організаційна робота приймальної комісії у 2017 році Декан Лучкіна Л.В.
6 Затвердження завдань кафедр щодо планування наукової роботи на 2017 рік

Лавриченко Н.М.

7 Різне Декан Лучкіна Л.В.
1. Затвердження звіту про діяльність факультету в 2016 році

Лютий,

13.02.17

2 Затвердження плану роботи факультету філології та історії на 2017 рік

Лучкіна Л.В.

3 Затвердження програм вступних іспитів та матеріалів до них на 2017 рік.

4 Організація самостійної роботи студентів денної та заочної форм навчання

Лавриченко Н.М.

5 Аналіз навчальних планів ОС «Бакалавр» усіх спеціальностей факультету відповідно до Закону України «Про вищу освіту»

6. Різне

Лучкіна Л.В.

1. Стан виконання дипломних і магістерських досліджень; наукова робота студентів.

Березень;

28.03.17

Лавриченко Н.М.

2. Профорієнтаційна робота колективу факультету: результати. Звіт про проведення Дня відкритих дверей Голова профорієнтаційної ради факультету Баранник Н.О.
3. Затвердження робочих навчальних планів усіх спеціальностей та освітніх ступенів факультету на 2017 – 2018 н.р.

Лучкіна Л.В.

4. Перспективи наукової та міжнародної роботи на факультеті філології та історії

Лавриченко Н.М.

1. Стан профорієнтаційної роботи ФФІ в педагогічних училищах (коледжах), ВНЗ щодо набору на освітні ступені бакалавра, магістра за спеціальностями факультету

Квітень;

11.04.17

Голова профорієнтаційної ради факультету Баранник Н.О.; завідувачі випускових кафедр Абакумова В.І.;

Лавриченко Н.М.

2 Підсумки самостійної роботи студентів денної форми навчання, заходи щодо поліпшення успішності.

Лавриченко Н.М.

3 Звіти аспірантів та викладачів факультету, які завершили навчання в аспірантурі, про стан виконання дисертаційних досліджень Аспіранти, викладачі
1. Допуск до захисту дипломних та магістерських робіт, призначення рецензентів.

Травень;

16.05.17

Лавриченко Н.М.

2. Готовність до літньої екзаменаційної сесії та державної атестації випускників

Лавриченко Н.М.

3. Програма практичної підготовки студентів факультету філології та історії відповідно до Закону України «Про вищу освіту» Факультетські керівники практики Цінько С.В., Бутова В.О., Грибенко О.М.
1. Підсумки роботи в 2016-2017 навчальному році та підготовка до нового навчального року

Червень;

23.06.17

Декан Лучкіна Л.В.
2. Звіти голів ДЕК та викладачів-екзаменаторів про результати державних екзаменів Голови ДЕК
3. Результати літньої екзаменаційної сесії 20162017 н.р. Декан Лучкіна Л.В.
4. Різне Декан Лучкіна Л.В.
1. Результати роботи приймальної комісії факультету філології та історії: аналіз вступної кампанії 2017 року та план роботи на 2017 – 2018 н.р.

Серпень;

29.08.17

Декан Лучкіна Л.В.
2. Затвердження штатного розпису ПВС на 2017 – 2018 н.р. Декан Лучкіна Л.В.
3 Різне Декан Лучкіна Л.В.
1. Затвердження тематики бакалаврських і магістерських робіт.

Вересень;

19.09.17

Лавриченко Н.М.

2. Затвердження спецкурсів на 2017-2018 навчальний рік відповідно до навчального плану.

Лавриченко Н.М.

3. Затвердження робочих програм навчальних дисциплін та індивідуальних планів роботи викладачів факультету

Лавриченко Н.М.

1. Зворотній зв’язок з випускниками факультету як спосіб проведення профорієнтаційної роботи. Інформація про працевлаштування випускників у 2017 році.

Жовтень;

17.10.17

Куратори випускових груп 2015, 2016, 2017 років
2. Особливості організації навчального процесу зі студентами-заочниками (Глухів; Кременчуцька філія; Барська філія)

Лавриченко Н.М.

1 Поточний контроль успішності студентів факультету та підсумки рубіжного контролю

Листопад;

21.11.17

Декан Лучкіна Л.В.
2. Профорієнтаційна діяльність факультету філології та історії: стан, проблеми і перспективи. Голова профорієнтаційної ради факультету Баранник Н.О.
3. Допуск до захисту бакалаврських, дипломних та магістерських робіт, призначення рецензентів. Завідувач кафедри української мови, літератури та методики навчання Новиков А.О.

1.

Грудень;