Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Кушнєрьоа М.О

Кушнєрьова Марина Олександрівна

Старший викладач кафедри іноземних мов та методики викладання,
к
андидат філологічних наук

Марина Олександрівна закінчила Глухівський державний педагогічний університет (1999–2004 р.н.) за спеціальністю: 7.010103 Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література. Працює в університеті з 2004 року. У 2012 р. здобула ступінь магістра у Глухівському національному педагогічному університеті за спеціальністю 802030301 Українська мова і література. У 2020 році завершила навчання у магістратурі за ОП Середня освіта (Мова і література (англійська)) і здобула кваліфікацію "Викладач англійської мови та світової літератури. Соціальний педагог у закладах освіти".

Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук: «Гоголівський текст в українській літературі другої половини ХХ століття». Дисертацію захищено в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова 27 червня 2017 р.

Кушнєрьова М.О. є автором навчальних посібників, рекомендованих МОН України (Давиденко Г.Й., Чайка О.М., Гричаник Н.І., Кушнєрьова М.О. Історія новітньої зарубіжної літератури; Давиденко Г.Й., Величко М.О. Історія зарубіжної літератури ХVІІ–ХVІІІ століть), співавтором колективної монографії (Курок О.І., Кузнецова Г.П., Новиков А.О., Троша Н.В. та ін. Олександр Довженко в рецепції сучасної наукової думки : монографія / за ред. А. О. Новикова (власний внесок 0,85 д.а.), статей у фахових виданнях України, тез доповідей на конференціях різних рівнів. Марина Олександрівна керує студентською науковою роботою.

Входить до складу громадської організації "Асоціація викладачів англійської мови "ТІСОЛ-Україна" (TESOL-Ukraine).

Пройшла наукове закордонне стажування "Академічна доброчесність" (обсяг - 180 год.; 22.03.2021 - 30.04.2021 р., м. Варшава, Польща).

Викладає навчальні курси: Вступ до спеціальності (Основи мовознавства та літературознавства), Загальне мовознавство, Іноземна мова-професійно-ділового спрямування, Історія світової літератури, Актуальні проблеми сучасної лінгвістики, Сучасна світова література.

Коло наукових інтересів: історія літератури, компаративістика, сучасна літературна освіта.

Профіль у GoogleScholar.

Підвищення кваліфікації

 

Kushneriova pidv mizh

CertificateNUS1

Сертифікати за участь у наукових заходах

 

 Kushneriova sert 2018

Kushneriova sert 2019Kushneriova sert

Kushneriova sert 2020

Kushneriova sert Krytychne 2020

Kushneriova sert Makarenko 2020

Kushneriova sert Kharkiv 2020

Kushneriova sert mizhnarodn 2020

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru