i75 ArticleImage 20292

Викладачі кафедри іноземних мов та методики викладання постійно працюють над підвищеннням рівня кваліфікації.

Детальніше:Міжнародне стажування та підвищення кваліфікації...

У лютому – квітні 2020 року викладачі кафедри української мови, літератури та методики навчання Т. І. Дятленко, О. М. Корчова, Д. А. Марєєв, Н. В. Троша у складі групи з 50 освітян, викладачів та адміністративних працівників закладів вищої освіти України (8 осіб з ГНПУ ім. О. Довженка) проходили стажування за програмою «Академічна доброчесніть: виклики сучасності» на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW (м. Варшава) у партнерстві з компанією Plagiat.pl, метою якого є ознайомлення з європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризації академічної доброчесності, а також підвищення кваліфікації та поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною й Польщею.

Детальніше:ЗАКОРДОННЕ СТАЖУВАННЯ «АКАДЕМІЧНА...

26 вересня відповідно до плану профорієнтаційної роботи старшокласниці КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату мали можливість познайомитися з викладачами з університету Афйон Коджетерпе (Туреччина) Ерханом Акда, Ераєм Емір, Рамазаном Ероя, які завітали до нашого міста з метою ознайомлення з українською системою освіти. Зустріч відбулася на факультеті філології та історії Глухівського НПУ ім. О. Довженка. Під час заходу учениці дізналися про особливості проживання і навчання в Європі, зокрема, в Туреччині, про більш і менш престижні професії за кордоном.

Детальніше:Ознайомлення зі світовими освітніми практиками

2.04 4Міжнародне спіробітництво в сфері науки й освіти є невід’ємним складником діяльності Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Зокрема, університет реалізовує низку міжнародних грантових проектів одноосібно або спільно з навчальними установами інших країн. Одним з таких є проект кредитної мобільності студентів та викладачів Erasmus+, що здійснюється у партнерстві з Університетом Афьон Коджатепе (м. Афьонкарахісар, Туреччина).

Детальніше:Наші в Туреччині

2.1.03В лютому 2019 року в рамках реалізації міжнародної грантової програми «Еразмус+ академічна мобільність» за фінансової підтримки Європейського Союзу на факультеті філології та історії університету розпочала навчання Еліф Язід – студентка з університету Afyon Kocatepe University (Туреччина). Її навчання триватиме протягом ІІ семестру 2018 – 2019 навчального року.

Детальніше:У Глухів на навчання з Туреччини

Про навчання в університеті Туреччини за програмою мобільності Еразмус + ділиться враженнями магістрантка ОПП "Середня освіта (Мова і література (англійська))" Бабаскіна Ірина

Детальніше:Розмаїття культур у студентській єдності

У січні 2019 року успішно завершене навчання іноземної студентки з Туреччини Фатми Басан, яка прибула з метою розширення співпраці, в рамках проекту кредитної мобільності Erasmus+ між Глухівським НПУ імені Олександра Довженко та університетом Афьон Кокатепе (Туреччина).

Детальніше:Студентка із Туреччини завершила навчання

1.0.7Викладач кафедри О.А. Чумаченко 20-22 червня 2018 р. взяла участь у відбулась конференції «1918 рік у Польщі й Литві з перспективи сучасної Центрально-Східної Європи: історія, політика і культура» (Вільнюс, Литва).

Детальніше:Глухів - Вільнюс - Глухів