Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

1.0.7Викладач кафедри О.А. Чумаченко 20-22 червня 2018 р. взяла участь у відбулась конференції «1918 рік у Польщі й Литві з перспективи сучасної Центрально-Східної Європи: історія, політика і культура» (Вільнюс, Литва).

Конференція була організована в межах ХІ з’їзду випускників і викладачів Східної літньої школи Студій Східної Європи Варшавського університету за участі міністерства закордонних справ Литви, посольства Польщі у Литві, Литовської національної бібліотеки ім. Мартинаса Мажвідаса.

У міжнародній події взяли участь посол Республіки Польщі в Литві, посол Республіки Польщі в Грузії, заступник міністра закордонних справ Республіки Литви, директор Центру Cтудій Східної Європи Варшавського університету, а також історики, політологи, соціологи, культурологи, філологи з Польщі, Литви, України, Чехії, Грузії, США.
Доцент Чумаченко О.А. виступила з доповіддю «Анти-гетьманське повстання в Україні (14 листопада – 14 грудня 1918 р.) за спогадами Микити Шаповала» в межах 1-ї секції «1918 рік в контексті політичних і культурних змін в Польщі, Литві, Україні та Грузії» та брала участь в диспутах.
В межах конференції відбулися дискусії англійською та польською мовами «1918 рік в Центрально-Східній Європі та в світі: реконструкція держав, нові виклики, нові сподівання», «2018 рік в Центрально-Східній Європі та в світі: старі помилки, нові сподівання, прогнози стабільності», круглий стіл послів «Три декади свободи: дипломати та важкі сусіди». Окремою подією стала церемонія нагородження премією Дж. Бардаха кращих наукових робіт східноєвропейського регіону.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru