І етап Всеукраїнської  студентської  олімпіади  з  англійської мови та літератури

vW2cHXcX230.jpg      ynmoz8DP1i0.jpg

На виконання наказу від 18.01.2016 р № 9 «Про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади» по Глухівському національному педагогічному університету імені Олександра Довженка з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання з 22 по 24  лютого 2016 року кафедрою іноземних мов та методики викладання було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література».

Завдання олімпіади передбачали виявлення рівня сформованості умінь та навичок студентів у всіх видах іншомовної мовленнєвої діяльності, зокрема читання, аудіювання, говоріння і письмо, а також виявлення знань студентів з теоретичних дисциплін, зокрема теоретична фонетика, теоретична граматика, історія мови, стилістика англійської мови та література Англії та США. Кожен вид завдань мав часові рамки для виконання.

Усього участь у виконанні конкурсних завдань взяло 29 студентів, які здобувають освіту за спеціальністю «Англійська мова».

У загальному підсумку за максимальною кількістю балів було визначено переможців І етапу олімпіади:

І місце –Коваль Ганна, студентка 52-А групи, ФФІ;

ІІ місце – Коваль Неля, студентка 32-А групи, ФФІ;

ІІІ місце – Бондарєва Ганна, студентка 32-А групи, ФФІ.

Крім того, у виконанні конкурсних завдань взяло 27 студентів, у яких англійська мова не є спеціальністю.

І місце – Скиба О., студент 13-М групи, факультету природничої та фізико – математичної освіти;

ІІ місце – Смирнов О., студент 23-М групи, факультету природничої та фізико – математичної освіти;

ІІІ місце – Куліш Я, студентка 23-М групи, факультету природничої та фізико – математичної освіти.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!