20160421_102900.jpg

Презентації досвіду роботи вчителів Київської міжнародної школи

(система QSI)

23-24 квітня доцентом кафедри іноземних мов та методики викладання Оленою Петрівною Петренко-Агді було організовано майстер-класи для студентів 3-5 курсів спеціальності «Філологія. Англійська мова» з метою презентації досвіду роботи вчителів Київської міжнародної школи (система QSI) за американською методикою «6+1 Trait Writing».

Майстер-клас сьогодні є однією з ефективних форм розповсюдження пед2.jpgагогічного досвіду, під якою розуміється особливий вид навчального заняття, заснований на практичних діях показу і демонстрації творчого вирішення певного пізнавального та проблемного педагогічного завдання.

Під час майстер-класу студенти ознайомилися з основними ідеями сучасної методичної системи, зокрема з 6+1 ключовими характеристиками, які визначають якість письмового повідомлення, та авторською методикою роботи для їх розвитку. Майбутні вчителі із задоволенням взяли участь у запропонованих формах роботи, що надало можливість на власному досвіді переконатись у дієвості даної методичної системи.20160421_102806.jpg

Методика «6+1 Trait Writing» зосереджується на таких ключових характеристиках письма:

-     «Ideas» - основний зміст письмового повідомлення;

-     «Organization» - внутрішня структура повідомлення;

-     «Voice» - особиста манера автора роботи;

-     «Word Choice» - точність вибору слів для передачі думки автора;

-     «Sentence Fluency» – логічний зв'язок між реченнями;

-     «Conventions» - механічна коректність (наявність помилок);

-     «Presentation» - оформлення письмової роботи на сторінці.

20160422_085846.jpgОтриманий досвід стане у нагоді для подальшого послідовного вибудовування поступального руху студентів до висот справжнього педагогічного професіоналізму, активного сходження шляхом безперервного професійного росту та самовдосконалення.