Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

20160421_102900.jpg  

Презентації досвіду роботи вчителів Київської міжнародної школи 

(система QSI)

23-24 квітня доцентом кафедри іноземних мов та методики викладання Оленою Петрівною Петренко-Агді було організовано майстер-класи для студентів 3-5 курсів спеціальності «Філологія. Англійська мова» з метою презентації досвіду роботи вчителів Київської міжнародної школи (система QSI) за американською методикою «6+1 Trait Writing».

 

Майстер-клас сьогодні є однією з ефективних форм розповсюдження пед2.jpgагогічного досвіду, під якою розуміється особливий вид навчального заняття, заснований на практичних діях показу і демонстрації творчого вирішення певного пізнавального та проблемного педагогічного завдання.

Під час майстер-класу студенти ознайомилися з основними ідеями сучасної методичної системи, зокрема з 6+1 ключовими характеристиками, які визначають якість письмового повідомлення, та авторською методикою роботи для їх розвитку. Майбутні вчителі із задоволенням взяли участь у запропонованих формах роботи, що надало можливість на власному досвіді переконатись у дієвості даної методичної системи.20160421_102806.jpg

Методика «6+1 Trait Writing» зосереджується на таких ключових характеристиках письма:

-     «Ideas» - основний зміст письмового повідомлення;

-     «Organization» - внутрішня структура повідомлення;

-     «Voice» - особиста манера автора роботи;

-     «Word Choice» - точність вибору слів для передачі думки автора;

-     «Sentence Fluency» – логічний зв'язок між реченнями;

-     «Conventions» - механічна коректність (наявність помилок);

-     «Presentation» - оформлення письмової роботи на сторінці.

 

20160422_085846.jpgОтриманий досвід стане у нагоді для подальшого послідовного вибудовування поступального руху студентів до висот справжнього педагогічного професіоналізму, активного сходження шляхом безперервного професійного росту та самовдосконалення. 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru