Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

 

c4.jpg

Екологічна конференція “Майбутнє планети у наших руках!”

 

 

22 квітня - Міжнародний День Землі - свято чистої води, чистої землі, чистого повітря. День нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина повинна задуматися над тим, що ЗЕМЛЯ потребує турботи й захисту. Цей день покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища , нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі і захисті. Ця проблема не має територіальних кордонів та мовних бар'єрів.c1.jpg

 

Традиція святкування Дня Землі була закладена Джоном Макконеллом, бізнесменом і видавцем, творцем прапора Землі. Він представив проект  святкування Дня Землі на конференції ЮНЕСКО з питань навколишнього середовища в листопаді 1969.

 

c2.jpgЦього року до святкування цієї дати долучилися й студенти 11-Б групи факультету природничої та фізико-математичної освіти. Разом із викладачем кафедри іноземних мов та методики викладання, Заремською І.М., вони організували екологічну конференцію “Майбутнє планети у наших руках!”. Оскільки свято має глобальний характер, то умовою участі в ньому стала доповідь англійською мовою. Незважаючи на те, що екологічна термінологія була дещо складною, студенти належним чином виконали завдання.

 

Цікаво й те, що на момент проведення заходу вони “перевтілилися” у Генерального Секретаря Асамблеї ООН, представника Міжнародної організації “Green Earth”, численних сенаторів штатів США, представників конференції ЮНЕСКО, провідних світових екологів та представників Міжнародних екологічних асоціацій та груп.  c3.jpg

 

Наші “іноземні гості” розказали й про те, що в цей день щорічно  в  штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку звучить Дзвін Миру. Він починає дзвонити точно в момент початку весняного рівнодення. Сенс  цієї  церемонії  полягає в тому, щоб протягом  хвилини,  поки  дзвонить Дзвін Миру, люди подумали про те, що вони повинні зробити, щоб зберегти нашу планету, усвідомити себе її громадянами й поліпшити на ній життя. А 22 квітня щорічно організовується Година Землі, всесвітня акція, до якої запрошуються всі небайдужі.

 

Екологи-учасники заходу - розкрили страшну правду: Земля хворіє людьми, тому що люди живуть на ній не як удома, а так, як писали брати Стругацькі: зробили собі на якийсь короткий, у порівнянні з Вічністю, час пікнік на узбіччі Всесвіту і розгулялися.

 

Представники екологічних асоціацій та організацій зазначили й те, що у кожного з нас, 6,6 мільярда землян, сьогодні дедалі більше підстав бодай на якусь мить відволіктися від щоденної суєти і замислитися над долею рідної планети. Вона ж наш спільний дім, і порядок у цій великій вселенській оселі напряму залежить від кожного. Людство в своїй невпинній гонитві за миттєвими радощами давно втратило не лише почуття міри, а й інстинкт самозбереження. І, хоч як сумно, лише потужні природні та рукотворні катаклізми на кшталт українського Чорнобиля чи японської Фукусіми змушують нас повернутися до одвічних істин, з-поміж яких: не сміти там, де живеш; не плюй у криницю, з якої п'єш; не втрачай міру у споживанні дарованого Творцем.

 

Кінець заходу перетворився у справжню творчу майстерню, де всі учасники мали змогу за допомогою мистецтва достукатися до екологічної свідомості людей.

 

 

Заремська І.М., асистент кафедри

 

іноземних мов та методики викладання

 

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru