Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Історія, як навчальна дисципліна, викладається у Глухівському виші з 1874 року. Проте тільки 1 вересня 2010 р., у наслідок реорганізації кафедри соціально-економічних дисциплін, було створено кафедру історії.

Це сталося в очікуванні підготовки студентів за напрямом «Історія», коли кафедра історії перетворилася на випускову – на її базі почали готувати бакалаврів (2011 р.).

10.101

Отже, кафедра історії почала функціонувати в університеті 2010 р. Першим завідувачем став доцент Валерій Іванович Бєлашов. З 2012 р. кафедру очолював кандидат історичних наук Гирич Ярослав Миколайович. Саме при ньому був здійснений перший набір студентів на денну та заочну форми навчання.

Невдовзі логічний розвиток підготовки майбутніх фахівців з історії поставив вимогу акредитації освітнього ступеня «Бакалавр», ліцензування освітнього ступеня «Магістр» та освітньо-наукового ступеня «Доктор філософії». Це стало можливим із новим керівником кафедри – доктором історичних наук, професором Абакумовою Вікторією Іванівною, яка очолила кафедру 2014 р.

У цьому ж 2014 році кафедра історії додала до своєї назви і тепер йменується як кафедра історії, правознавства та методики навчання.

Отож, 1 вересня 2020 р. кафедра святкуватиме перше 10-річчя з дня заснування. Бажаю колегам  і студентам професійних здобутків і особистісного щастя! 

З повагою до всіх,

Вікторія Абакумова

завідувач кафедри історії,

правознавства та методики навчання

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru