Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

26 жовтня відбулася презентація сьомого випуску літературно-мистецького альманаху «Українська хвиля», до якого увійшли твори майже п’ятдесяти літераторів Глухівщини, Сумщини, а також інших областей України. До події активно долучилися викладачі (Гриневич В. Й., Троша Н. В., Цінько С. В.) та студенти факультету філології та історії – учасники студентської літературної спілки «Слово» (керівник – Цінько С. В.).

Розпочалися урочистості біля пам’ятника Т. Шевченку, а продовжилися у професійно-педагогічному коледжі ГНПУ ім. О. Довженка. На захід завітала делегація письменників із міста Суми, області та району, народний депутат України О. Сугоняка, заступник міського голови М. Васильєва та депутат Сумської обласної ради від партії «Батьківщина» Петро Нечмоня, за кошти якого і був виданий альманах.

З вітальним словом до присутніх звернувся упорядник альманаху Петро Товстуха, який подякував усім небайдужим до рідного слова людям, авторам збірника, спонсорам. Продовжився захід читанням поезій Т. Шевченка (учні ЗОШ № 3), піснями у виконанні Т. Карпенко, декламуванням авторської поезії, спогадами про письменників рідного краю, які пішли із життя.

Організатори заходу, автори й упорядники «Української хвилі» сподіваються на те, що щирі, теплі, барвисті рядки альманаху будуть зігрівати душі поціновувачам літературного слова, надихатимуть на добро і нові творчі здобутки.

 

...
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru