Щорічно студенти 4 курсу проходять у загальноосвітніх закладах педагогічну практику, метою якої є формування у практикантів позитивного ставлення до професії вчителя, удосконалення практично значущих умінь і навичок у проведенні навчально-виховної і позакласної роботи, розвиток у майбутніх учителів професійних якостей і психологічних умінь.

З 21 січня IV курс факультету філології та історії перебуває на педагогічній практиці. Андрущенко Владислав, Картава Дар’я, Кулібова Ярослава та Панова Роза проходять педпрактику в Глухівській загальноосвітній школі I-III ступенів №3 Глухівської міської ради.
        Студентів закріпили за 5 та 6 класами, де всі вчителі української мови й літератури мають великий стаж роботи, високу фахову й методичну підготовку. Шкільні кабінети української мови й літератури достатньо обладнанні технічними засобами навчання, забезпечені наочними посібниками, науковою, навчальною та методичною літературою.
        Уже на першому тижні практики студенти відвідали уроки вчителів та провели власні пробні та залікові заняття, які сподобались не тільки учням, але і методистам.
        Таким чином, практика в школі допоможе студентам-філологам усвідомити специфіку роботи з учнівським колективом, удосконалити свої вміння проводити уроки різних типів з української мови, літератури та зарубіжної літератури, поглибити та закріпити знання з фахових дисциплін, виробить уміння проводити різні види робіт із дітьми, дасть можливість випробувати себе в ролі класного керівника.

Кулібова Ярослава, студентка 43-У групи