Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

header aspirant

У вівторок, 7 грудня, аспіранти 2-го року навчання, що проходили практику на кафедрі історії, правознавства та методики навчання, взяли участь у звіті з практики через сервіс відеоконференцзв'язку на платформі ZOOM.

Кожен з аспірантів-практикантів на конференції розповів про проходження педагогічної практики у закладі вищої освіти, яка проходила з 1 по 28 листопада.

Практиканти розробляли плани-конспекти та проводили залікові заняття з дисциплін з розробленим методичним супроводом, а також комплектом тестових завдань для перевірки засвоєного навчального матеріалу. Крім того, аспіранти проводили тренінгові заняття з розробленим методичним супроводом та аналізували заняття провідних фахівців кафедри.

У ході педагогічної практики аспіранти виступили з доповіддю на теоретичному семінарі кафедри, а також підготували тези доповіді для участі у науково-практичній конференції та матеріали наукової статті з проблеми дисертації.

У підсумковій конференції також взяли участь гаранти ОНП, завідувачі кафедр, відповідальних за підготовку аспірантів, наукові керівники аспірантів.

 

 

 

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru