Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Відповідно словника української мови, акредитація (лат. accredo, «довіряти») — процедура, у ході якої національний орган з акредитації документально засвідчує компетентність юридичної особи чи органу з оцінки відповідності.

Ми раді поділитися приємною звісткою – Міністерство освіти та науки України визнало Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка акредитованим за IV рівнем зі спеціальності «Історія» за освітнім ступенем «Магістр»!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.04.2017 № 658 викладачі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка компетентні  надавати освітні послуги з підготовки фахівців спеціальності 8.02030201 «Історія*» галузі знань 0203 Гуманітарні науки за освітнім ступенем «Маґістр». Аналіз показників означеного розділу дав підстави для висновку, що стан навчально-методичного забезпечення у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відповідає ліцензійним умовам надання освітніх послуг за заявленою спеціальністю.

Запрошуємо на навчання!

0
0
0
s2sdefault
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru