Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

22 червня відбувся захист магістерських робіт на кафедрі історії, правознавства та методики навчання.

магистр

Магістранти-історики захистили своє право на звання магістра зі спеціальності «Історія», здобувши протягом навчання кваліфікацію «Історик. Викладач історії. Вчитель правознавства».

Цьогоріч теми магістерських робіт були з різних галузей історичної науки – історії України, всесвітньої історії, методики викладання історії. Так, магістранти, які розробляли теми з історії своєї країни, вивчали розвиток української культури другої половини ХVІІ ст., нацистський окупаційний режим на території Північного Лівобережжя, участь українців у повстаннях 1950-х рр. у сталінських концтаборах, становлення та розвиток  Південно-Західної залізниці (1860-1913). Цікава тема дисидентського руху в СРСР періоду "застою". Магістрантів зацікавили ще теми з історії США. Зокрема, міжнародні відносини в період Війни американських колоній за незалежність і перший етап Громадянської війни у США. Було також представлено на захисті дослідження щодо теоретико-методичних засад науково-дослідницької роботи з історичними джерелами в ЗНЗ та ВНЗ України.

Голова екзаменаційної комісії, кандидат історичних наук, доцент, докторантка Полтавського НПУ ім. В.Г.Короленка Жалій Тамара Віталіївна відмітила високий рівень виконання магістерських досліджень. На її думку цьому сприяла копітка праця як самих магістрантів, так і їх наукових керівників.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним захистом і бажаємо всього найкращого у подальшому житті!

0
0
0
s2sdefault
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru