Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

16 травня 2017 року в на факультеті філології та історії відбувся науковий фестиваль «Культура й традиції Азії». Цей науковий захід було започатковано з ініціативи кафедри історії, правознавства та методики навчання, відповідальна – доцент кафедри Чумаченко Олена Анатоліївна.

ЛераНавчальні дисципліни «Нова історія країн Азії та Африки» й «Новітня історія країн Азії та Африки» вивчаються на 4 курсі спеціальності «Історія». Складником навчального процесу є індивідуально-дослідне завдання, яке студенти готують з кожної названої дисципліни у вигляді мультимедійної презентації з доповідями на теми, визначені навчальною програмою.

 Цього року доцент Чумаченко О.А. разом зі студентами 4 курсу висунули ініціативу доповнити ІНДЗ проведенням заходу на тему країн Азії для того, щоб поділитися своїми враженнями від вивчення цих цікавих дисциплін з іншими студентами університету та заохотити їх до навчання.

 

 

иероглифБаланюкСправжнім сюрпризом для всіх став запальний арабський танець у виконанні викладача кафедри історії, правознавства та методики навчання кандидата юридичних наук Баланюк Наталії Юріївни. Цим східним танцем було відкрито фестиваль і налаштовано всіх присутніх на особливий настрій східної культури.

Далі студентка 4 курсу спеціальності «Історія» Валерія Алахвердова, яка вивчає китайську мову, провела майстер-клас з написання китайських ієрогліфів. Спочатку вона зробила невеликий екскурс в історію китайської мови й письма, пояснила основні правила написання ієрогліфів. А потім усі присутні змогли безпосередньо зобразити китайські ієрогліфи «Китай», «Любов», «Україна» на папері за допомогою пензликів й гуашевої фарби. Переважна більшість присутніх на фестивалі займалась таким видом творчої діяльності вперше в житті, тож всі отримали справжнє задоволення й набули нових знань і навичок від цього майстер-класу.

Наступним номером фестивалю став виступ студента 3 курсу спеціальності «Історія» Андрія Петруні, який є сенсеєм в місцевому карате-клубі «Якудза». Сенсей Андрій є переможцем й призером багатьох всеукраїнських змагань з бойових мистецтв. Разом зі своїм учнем він продемонстрував елементи японської боротьби карате.

На завершення фестивалю студенти 4 курсу виступили з театралізованим костюмованим номером напівжартівливого характеру «Азійський колапс». Сценарій вони написали самі, продумавши характери кожного персонажу, які представляли різні країни Азії. Фантастичний сюжет сценки студенти поєднали з досі нерозв’язаною арабо-ізраїльською проблемою. Гарбуз Віталій, Пластун Олег, Особливець Світлана, Пилипенко Віталіна, Царук Наталія, Дикань Руслан продемонстрували свої неабиякі артистичні здібності, чим справді порадували гостей фестивалю.

На заключення завідувач кафедри історії, правознавства та методики навчання проф. Абакумова В.І. вручила студентам 4 курсу – цьогорічним переможцям з наукової роботи – торт як приз.

0
0
0
s2sdefault
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru