Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Студентка І курсу Марія Самощенко протягом першого року навчання зуміла зарекомендувати себе не лише як здібна студентка, а й як науковець-початківець. Протягом 15-16 березня 2017 р. Марія взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Україна-Польща: стратегічне партнерство в системі геополітичних координат» у м. Київ.

Доповідь нашої студентки «Зовнішньополітичні відносини Всевеликого Війська Донського з Українською державою (травень-листопад 1918 р): історичний аспект» була представлена на секції «Перспективи україно-польської співпраці в оцінці молодого  покоління». 

У квітні 2017 р. першокурсниця взяла участь у Краєзнавчих історико-бібліографічних читаннях до 135-річчя від часу заснування часопису «Київська старовина» (м. Глухів, 19 квітня 2017 р.) з доповіддю «Глухівські козацькі клейноди».

Також Марія стала дописувачем збірника наукових праць студентів «Студентські історичні студії», який видається на кафедрі історії, правознавства та методики навчання. Її стаття «Симон Петлюра. протиріччя часу та особистості» посіла гідне місце у випуску №2.

Нам приємно пригадати, що наукова співпраця з Марією Самощенко розпочалася, коли вона, одинадцятикласниця, посіла призове місце у конкурсі учнівських науково-пошукових робіт імені В.О. Романовського «ІСТОРИЧНІ ПЕРЛИНИ СІВЕРЩИНИ», який традиційно проводить наша кафедра серед середніх навчальних закладів області.

Відзначимо також наукову активність інших першокурсників. Так, серед авторів випуску №2 збірника наукових праць студентів «Студентські історичні студії» є Бондарчук Марина, Колієнко Анжеліка, Лобода Дмитро, Пронін Владислав, Татарченко Сергій. 

Крім цього, протягом навчального року Пронін Владислав виступив з доповіддю «Глухів у журнальних записках мандрівників» на Краєзнавчих історико-бібліографічних читаннях до 135-річчя від часу заснування часопису «Київська старовина» (м. Глухів, 19 квітня 2017 р.), а Татарченко Сергій взяв заочну участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Україна-Польща: стратегічне партнерство в системі геополітичних координат» у м. Києві, надіславши тези на тему «Ідеї анархічного комунізму на території сучасної України (1900-1921 рр.)». 

Варто відзначити організаційну роботу старшого викладача кафедри, кандидата історичних наук Грибенка Олександра Миколайовича, під керівництвом якого названі студенти зробили перші кроки в історичну науку. Браво, колего! 

0
0
0
s2sdefault
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru