Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

1.2425 жовтня 2017 р. відбувся історико-краєзнавчий квест – аматорське інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами.

У ролі гравців спробували себе студенти-історики 1-5 курсів. Натомість шестикурсники стали ініціаторами цього дійства. Усю організаторську роботу поклала на свої плечі староста групи 6-го курсу Марина Стрілець.

1.20Стартуючи, команди урочисто присяглися чесно приймати участь у квесті, керуючися правилами, за якими вони проводяться, в історичному та спортивному дусі. Але жартівлива форма присяги, яку обрали всі команди, одразу здійняла градус настрою усіх гравців.

Кожна команда мала 4 пункти призначень. Послідовне проходження пунктів і склало маршрут квесту. Тільки виконавши одне завдання, гравці отримували чергове, прямуючи до наступного пункту призначення, яке на їх думку було вірним. На окремих станціях на студентів чекали викладачі кафедри, які у статусі тьюторів залучилися до загальнокафедрального заходу.

Тільки-но добре знання історії Глухова – його славного минулого й історичних постатей міста – допомогло учасникам дістатися фінішу. У нагоді стала й добра фізична форма гравців, адже швидкість виконання завдань неабияк вплинула на кінцевий результат! 1.21

Кожній команді хотілося перемогти. Усіх захопив азарт змагання. До того ж, на команду переможців чекав смачний торт. Скуштувати солодкий 1.22приз змогла команда 3 курсу, яка із значним відривом від інших гравців, першою прийшла до фінішу.

Студенти, викладачі кафедри визнали вдалим дебют такого заходу та висловили побажання зробити історичний квест щорічним дійством.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru